Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor az én életem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor az én életem tényleg céltalan?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, jelenleg külföldön élek, egyedül.

Otthon volt a 8 évig tartó kapcsolatom, nagyon fiatal voltam amikor elkezdődött a kapcsolat. Utóbbi években együtt éltünk, de megcsalt, megbocsájtottam, aztán újra és újra...

Akik után volt pár hónapig, egy önző, beképzelt pasi volt, ennek is vége lett.

Aztán jött kijöttem külföldre, akkor elkezdtem beszélgetni egy magyar nős pasival, ez régóta tart, több nem történt eddig.

Én kapcsolatot már nem szeretnék, sem családot. Azért vagyok most itt, hogy miután hazamegyek, tudjak venni egy házat, kocsit magamnak. Beszélgettem erről egy nővel, aki szerint teljesen céltalan az életem, elpocsékolom az időmet a nős pasira (ha ő nem lenne, akkor sem akarnék kapcsolatot), és konkrétan lehülyézett, amiért nem akarok gyereket.

Ha nem szülök soha, akkor tényleg mint nő értéktelen vagyok?? Mert ha igen, szülni akkor sem fogok, csak kiakadtam ezen az egészen. És nem, nem arról van szó, hogy túl fiatal vagyok, és ezért nem, arról sem, hogy nem tudnék gondosodni, eltartani egy gyereket, tudnék, de nem akarok.


2018. máj. 27. 00:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10es!

Köszi a teljesen haszontalan választ, ment a piros. A kérdést sem tudtad értelmezni.

2018. máj. 28. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!