Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek egymásnak vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek egymásnak vajon?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem. Sokszor nézem, megyek arra amerre épp ott van. Viszont van egy csaj ,akivel jóban van, többször láttam,hogy találkoznak,sokat beszélnek, és ha olyan helyen vannak állandóan nézik egymást,összemosolyognak. De pillanatokra sem figyel a srác másra. Csaj nem egy modell alkat,nem gondoltam volna hogy bejön a srácnak ilyen csaj. Nincsenek együtt ez biztos. De a nézésük sok mindent elárul.

Hogy hivjam fel magamra a figyelmet, hogy hahó én is létezem?


2018. máj. 30. 07:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De ha belegondolok szeretnék úgyis egy kutyust. Gondolod nem lenne feltűnő ha arra sétálnék vele? Ott köröznék egy kutyával.
2018. máj. 30. 12:48
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem a kutyusnak kell setalni

:) ha szerencséd van a kutyus odafut és ti tudtok beszélgetni. Nálunk k is ez a helyzet a férfival.. Rendezvény van mindig néz de neki van családja

:)

2018. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Olyan régóta bejön

És semmi jelet nem ad hogy érdeklődne utánam

Legalább te érzékeled hogy tetszel neki. De én.. semmi.. éjjel nappal koslatok utána ha látom , hiába.

Bezzeg ez a csaj... Ki sem lép otthonról , akkor is ott mászkál utána...

2018. máj. 30. 13:02
 14/23 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. :)


Márpedig sok mindent nem tudsz csinálni. Ha ki akarsz lépni ebből az időpocsékolós ábrándozásból, akkor neked kell megtenned majd az első lépést. És akkor kiderül, hogy mi van és merre tovább. Ezután tovább tudsz majd lépni, ha szükséges.


Valami csak nem oké amúgy köztük, mert egyébként már összejöttek volna. Lehet, (sőt biztos) hogy a pasi szeretne többet és friendzone-ban ragadt. Emiatt nem is "lát" senki mást csak őt.

2018. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Miben maradt ? Ezt nem értem. Miért nem lát tovább?
2018. máj. 30. 14:20
 16/23 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy szerintem a csaj nem akar tőle többet, de a pasi igen.
2018. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
De végül is tökmindegy. Lényeg, hogy tégy valamit ne ezen agyalj!
2018. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Meg kellene próbálnom igazad van.
2018. máj. 30. 15:44
 19/23 anonim ***** válasza:

Veszíteni valód nincs.

Előbb-utóbb össze jön mással az lesz a vége.

2018. máj. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Emiatt inkább ne vegyél kutyát...tudod, élőlények, nem kellékek a pasizáshoz. Utana meg kihajítod egy menhelyre...
2018. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!