Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek egymásnak vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek egymásnak vajon?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem. Sokszor nézem, megyek arra amerre épp ott van. Viszont van egy csaj ,akivel jóban van, többször láttam,hogy találkoznak,sokat beszélnek, és ha olyan helyen vannak állandóan nézik egymást,összemosolyognak. De pillanatokra sem figyel a srác másra. Csaj nem egy modell alkat,nem gondoltam volna hogy bejön a srácnak ilyen csaj. Nincsenek együtt ez biztos. De a nézésük sok mindent elárul.

Hogy hivjam fel magamra a figyelmet, hogy hahó én is létezem?


2018. máj. 30. 07:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem emiatt vennék kutyát! Úgyhogy semmi köze ahhoz hogy a kérdést feltettem, mivel nem is nekem jutott eszembe, hogy arra sétáltassan hanem egy válaszoló ajánlotta.
2018. máj. 31. 15:48
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha a srácot az a lány érdekli, a fejedre is állhatsz, nem fogja meghatni. Lehet, hogy a korod miatt sem vesz figyelembe.
2018. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Lehet a korom miatt. Nem tudom.

Ha érdekelném, vagy legalábbis tetszenék neki rám nézne.de észre sem vesz. Főleg ha a csaj a közelben van. Na akkor szerintem a saját anyját sem venné észre annyira figyeli.

2018. jún. 1. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!