Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kèrdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kèrdezzem meg, hogy van-e gyermeke?

Figyelt kérdés

A törtènet a következő:

Megismertem egy fèrfit, a Dunántúl, a munkahelyemen, hètvègente fogok csak ott dolgozni, ahol ő, most beszèlünk facebookon, meg valamikor telefonon is, a haverjának, aki a munkatársa már van gyereke, de azt nem mondta, hogy neki is lenne, pedig korban már ott van, hogy simán lehetne.

Hogy kèrdezzek rá?

A pasi 28 èves, èn 19.

Kèrlek csak normális válaszokat írjatok!


2018. máj. 31. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre olyan nagyon sok és hosszú válaszom lenne, de már megszoktam, hogy szinte mindenki szerint inkompetensek vagyunk a munkánkat illetően, holott a munkakörülményeinket a munkatársainkon kívül gyakorlatilag senki nem ismeri. De azért jót beszélgettünk. Diskurálj csak tovább az okos kérdezővel.
2018. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy kérdező a sok közül...hol a tolerancia, a segítőkészség kedves 8-as. Lehet, h butább (sztem, nem), de ugyanolyan ember, mint te. Adni kellene neki, segíteni, nem lehúzni. Egy tanítónak ezt nem kellene mondanom..
2018. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Off: Hagyjuk már ezt a szegényebb réteget, nem Afrikában élünk ahol csodaszámba megy, ha van 1 iskola. :D

Ma már mindenki számára elérhető az iskola és az, hogy otthon képezze magát. Aki pedig nem a f@.szbukot nyomkodja minden nap (hanem pl. kinyit egy könyvet), annak rögtön lesz normális szókincse és írásképe.


Kérdező: simán rá tudsz kérdezni, hogy van-e család. Csak ne ezzel indítsd a beszélgetést!

2018. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy itt mindenki kivesézte, hogy hogyan írok és, hogy hogyan tettem fel a kérdésemet. Igazából, ha valamire figyelek, akkor az az írásom, próbál minél helyesebben és érthetőbben írni, szerintem nem értelmetlen mondatokat írtam ide ki.

De egyébként röviden az a történet, hogy én az ország másik végében vállaltam alkalmi diákmunkát, ahol heti három napot fogok dolgozni nyár végéig, a munkámat egy helyi vállalkozó adja, aki jelenleg a Dunántúlon újít az embereivel házakat, tehát most jelen pillanatban ott tud munkát adni Nekem. Nem tudom ezzel mi a probléma, hogy diákként 300 km-rel arrébb vállalok munkát, ahol megismertem egy férfit és, hogy ez miért utal arra, hogy szegényebb rétegből származom. Tény és való, hogy a megye, ahol élek nem bővelkedik munkalehetőségben, de ez még nem azt jelenti, hogy aki távolabb vállal munkát az egyből idióta, csóró vagy éppen szakmunkás, mert egyik sem vagyok.

2018. jún. 1. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!