Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok fontos a közös érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok fontos a közös érdeklődési kör?

Figyelt kérdés

Nálam annyira nem, nekem elég az, hogy vonzónak találjam a lányt és jól érezzem magam vele, tudjam szeretni.

Az nem zavar, ha nem hasonlitunk sok mindenben, csak annyi, hogy fogadjuk el egymást és szeressük úgy ahogy vagyunk. Nem egyszer mondták, hogy naiv vagyok én csak másképp gondolom, mint ők.


2018. jún. 2. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

PÉLDA:

Hiába jössz el szívesen velem színházba, ha egyébként utálod a színházat. Ez csak rizsa, hogy szívesen alkalmazkodsz a másikhoz, mert a 20. színház után már baromira nem lesz kedved velem jönni, mert utálod, és nem érzed jól magad. Esetleg az elején még elmész vele, mert neki fontos, de pár év után már nem akarsz menni, menjen inkább mással, te nem szeretsz színházban ücsörögni.

2018. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként "De kedves lányok ideje lenne egy kicsit logikusabban gondolkozni ilyenkor és nem arra gondolni, hogy mellettem csak a 4 falat bámuljátok, ha lenne párom többet mozdulnéki ki vele." ????


Attól, hogy NEKED nem fontos a közös érdeklődési kör, mert jajj te majd alkalmazkodsz a másikhoz, a legtöbb embernek még fontos, és nincs jogod megmondani, hogy jajj de vegyétek már észre, hogy attól hogy nem érdekelnek ugyanazok a dolgok, még elmész majd minden olyanra, amit nem szeretsz. Kiverne a víz, ha a páromat úgy vinném magammal, hogy nem tudja magát jólérezni velem egy koncerten.

2018. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Színházzal nekem semmi bajom nincs sőt szeretem is, ha van egy jó előadás, moziba is mennék, ha lennének jó filmek viszont a koncerteket tényleg nem szeretem, arra nyögvenyelősen tudnék elmenni. Nem szeretem a hangos zenét és a nagy tömeget se. Viszont nem hinném, hogy állandóan ketten kéne elmennünk. Menjen a barátnőivel és érezze jól magát.

Amúgy is annyiszor hallom azt a nőktől, hogy nem szeretik azt, ha egy pasi egész nap a válán lóg, de e mellé az se tetszik, ha nem megyek el velük mindenhova. Most akkor mi van? Tehát ne lógjak a nyakán egész nap, de mindig menjek el vele koncertre, fesztiválokra? Ez nem kicsit ellentmondásos?

2018. jún. 3. 14:40
 14/14 anonim ***** válasza:

"Tehát ne lógjak a nyakán egész nap, de mindig menjek el vele koncertre, fesztiválokra? Ez nem kicsit ellentmondásos?"


Szerintem ez a FELNŐTT párkapcsolatok kategória, és a felnőtt emberek általában dolgoznak, a felnőtt nők is. Én pl. teljes munkaidőben + másodállásom is van. Nyilván munkaidőben azért hagyjuk dolgozni egymást, legalábbis érett felnőttek így csinálják, de persze van az a kategória, akik erre nem képesek, szóval én rájuk mondom, hogy az már zavaró.


A maradék idő alvás és szabadidő, a szabadidő azért viszonylag szűk időintervallum, tehát jó, ha abban az időben tudunk találni olyan dolgot, amit közösen is tudunk csinálni, a szexen kívül... Van, akinek ez a tévénézés, van, akinek a túrázás, van, akinek koncert. meg persze több dolog is lehet... stb.

2018. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!