Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes megérteni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes megérteni ha megbántott?

Figyelt kérdés

Barátommal mindig apró dolgokon veszünk össze, legtöbbször amiatt mert poénkodik, számomra nem poénos, jelzem is hogy rosszul esett.

De azt mondta addig nem kér bocsánatot, amíg meg nem érti miért volt számomra mondjuk sértő.


Legutóbb ledegradált, azonnal elmondtam neki, hogy nagyon bántó volt és többet nem akarom hogy előforduljon. Erre elkezdte kérdezni, hogy mi volt nekem abban a beszólásban ledegradáló, ahelyett, hogy annyit nondana, hogy ne haragudj.



Miért jó ez? Ha valami rosszul esik miért nem lehet azt elfogadni, bocsánatot kérni és továbblépni rajta? Miért kell megrágni mindig? "Amíg nem érti meg miért esik rosszul, addig nem kér bocsánatot "...


Hiába beszéltük meg a kapcsolat elején, hogy vannak dolgok amik számomra bántóak, de neki lehet fel se tűnne, vagy épp fordítva.


2018. jún. 3. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! :)
2018. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyára gyakran előfordul és unja, mint a szart, hogy neked nem lehet semmit mondani, mert bocsánatot kell kérnie, holott nem sértésből mondja, amit mondott. Próbál szerintem rájönni, hogy mi az ok, hogy az olyan poénokat kerülje a jövőben. Legalább is én ezt tenném. Olyan meg nincs, hogy minden szarért bocsánatot kelljen kérni.

31/f

2018. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha valamit ledegradálónak érzel, csak meg tudod neki magyarázni, hogy miért.
2018. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!