Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet a legjobban, vagy hol a legkönnyebb tinilányokkal ismerkedni kapcsolat céljából? 26 (f)

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2018. jún. 3. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Add ki magad tanárnak és menj egy középisoklába tanítani, ott van bőven tinilány, még válogathatsz is...


Bár viccen kívül nem tudom miért akarsz ennyi évesen tinilányokkal ismerkedni kapcsolat céljából, de inkább nem is érdekel. :D

2018. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd Jaguárt. Ő a gyk ügyeletes csajozója. :D vagy csak szeretne lenni... :D
2018. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Szánalom a köböm
2018. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Én sem akarok még felnőni! Szórakozóhelyeken lehet ismerkedni velük, de én is szeretnék egy tini lányt :) 29/F
2018. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Miert akarna? Mert nekik nem kell kocsi, sajat lakas , 50 ezres ajandek. Nekik megfelel egy uveg vodka a padon vagy egy uveg bor kolaval , veluk talan oszinteben lehet beszelgetni mint egy huszon eves novel akinek ha elmondod hogy netto 120 at keresel mar szedi is a sator fajat de ha nem is azonnal a mosoly le fagy az arcarol es folytatas nem lessz. Tehat minek is akarna? Lehet nem lessz hosszu tavu .
2018. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

#3

Ez így van, az szeretnék lenni. Talán baj?

2018. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is 26 vagyok, de tinilányokkal kapcsolat céljából nem ismerkednék, felesleges. Maximum szexre, mert előbb utóbb kijönnek a különbségek, eltérő gondolkodás,vágyak, célok stb..
2018. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

őszintébben lehet beszélgetni, lol. miről? mi történt matekon? :D

amúgy középiskolákban pl tudsz ismerkedni velük. :D plázába is járnak barátnőkkel délutánonként, esetleg starbucks és hasonló helyek, illetve szórakozóhelyek, ahol kevésbé nézik vagy nem nézik hogy hány éveseket engednek be.

2018. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell mindig, a legrosszabbra gondolni és a legprimitívebben válaszolni. Szerintem tini lányok közt is van normális, mellesleg nem 13 14 évesekre gondoltam, hanem 17-20 évesig! A normális válaszokat továbbra is köszönöm!
2018. jún. 3. 23:13
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén érdekelne, hogy szerinted mi az, amit egy tini lány meg tud adni egy kapcsolatban, amit egy 23-25 éves nem. És szerinted ez lehet egyenrangú kapcsolat? Nem ítélkezni szeretnék, csak kíváncsi vagyok, hogy egy felnőtt férfinak miben tud többet adni egy tini lány, anélkül, hogy általánosítgatni kezdenél a huszonévesek elvárásairól, ahogyan az 5-ös válaszoló tette.
2018. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!