Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik ez nekem rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom gyerekesen fog hangzani de a párommal lassan 3 hete össze jöttünk, de még én is érzem, hogy nem a legerősebb a kapcsolatunk és lesz még jobb is.

Viszont jól esett volna ha facebookon is feltüntetjük azt, hogy együtt vagyunk (többek között mert viszonylag sok srác ír rám ismerkedés céljából).

Az előző párkapcsolatainál mind a lányok rakták ki.

Általában a 3 hét alatt én még egyszer sem hoztam szóba, hogy rakjuk ki, de ő már többször. Azonban mindig meg gondolta magát. (a legnagyobb indoka erre az volt, hogy van pár rokonom aki nagyon ellenzi a kapcsolatunkat és attól fél be fognak kavarni - ez igazából jogos félelem, mert volt már rá példa)


Minek hozza fel többször a témát ha mégsem biztos benne hogy mit akar?


Egy idő után mikor már többet vagyunk együtt van rá esély hogy mégis meg gondolja magát?


Egyébként mindenhol mindenki előtt felvállal (legalább is úgy érzékelem). Nem mutat be minden ismerősének akivel össze futunk valahol csak a barátainak, családjának.

Ez normális?


19/l



2018. jún. 6. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már.

Felnőtt párkapcsolatok?

2018. jún. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ezen múljon.:D Én a helyedben megmondanám, hogy fel se kell hoznia többször, mert felesleges az egész, akikkel tartjátok a kapcsolatot, úgyis tudnak róla, a nagyvilágot meg pont nem érdekli, és nem is tartozik rájuk.
2018. jún. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas problémák.

Bakker 3 hete vagytok együtt. Ha már ilyeneken agyalsz...

2018. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, kedves kérdező, de ezek azok a kérdések amiket felteszel "nekünk", holott ezt leginkább a párodnak és neked kellene megbeszélnetek... Mi nem tudunk helyettetek kommunikálni
2018. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3 éve együtt vagyok a barátnőmmel mégsem rakom ki facere (ő sem) hogy kapcsolatban vagyunk, hogy miért, mert úgy gondolom ill ugy gondoljuk nem a facen kell minden magánéleti dolgunkat megosztani, van 500 ismerősöm, belőle ha talán 50-el beszélgetek időközönként az tudja hogy együtt vagyunk, a többieknek meg mi a fene köze van hozzá. Itt nem az van hogy nem merném felvállalni, csak ugy gondoljuk nem igen közösségi hálóra tartozik az ember magánélete. Ezen jogosan felháborodni nem igen kellene, szeret nem de? Ha őszinte és csak te vagy az életében mint nő akkor mi baj lehetne ilyen téren... Nagy butaság ilyenen kiakadni
2018. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért hozta fel, mert tőled várja. Buta kis játszma, jól indul a kapcsolat...
2018. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Asszem akkor az én házasságom nem is valódi, mert nekünk sincs kinn, hogy együtt lennénk, sőt, még közös képünk sincs kinn.. Fényes jövőtök lesz együtt így játszmázgatva és ostobaságokon megsértődve, azt már most látom.
2018. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki egyszerűen,hogy kapcsolatban vagy,anélkül,hogy bárkit megjelölnél.Ennyi.
2018. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémai...
2018. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 hét? :D


Hagyjuk már, MINEK? Felesleges felvágás csupán.


Mi a párommal több mint 1 év tán tettük ki, de akkor is azért, mert rám is meg rá is ráírt mindenféle jöttment idióta.

2018. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!