Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják görcsösen ledegradálni a diploma értékét azok, akiknek nincs? Azt hiszik, hogy így több esélyük lesz a menő, diplomás cicababánál/pasinál? Okosnak fogják őket hinni?

Figyelt kérdés
Pl. aki ledegradál egy aktuáriusi diplomát, mert a közgáz az büfé, az tisztában van vele, hogy milyen matek megy ott? (Szerintem nem, mert általában az ilyen emberek még szorozni sem tudnak fejben) Vagy aki leszól egy jogi diplomát, az tudja, hogy hányan szórodnak ki egy római jog miatt az egyetemről? De még egy kommunikációt is minek szól le? Miért nem végzi el, ha ennyire irigykedik rá? Mert nem tudná?

2018. jún. 8. 18:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
30%

Én a diplomások között is rengeteg barmot láttam, mint a diploma nélküliek között is.

A diplomával az ember hajlamos többnek képzelni magát, pedig ezt csak a munkában, a szakmában kellene érvényesíteni...

2018. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

"Jog tényleg nem egy egyszerű történet, de azért egy közgáz előtt azért ne kelljen letérdelni"


Pedig a jog könnyebb, csak meg kell tanulni nagyobb mennyiségeket beseggelni. Közgázon van matek, infó, amihez ha valakinek nincs affinitása, akkor bukta. Persze marketingen nem ugyan annyi, mint gazdaságelemzőn.

Bocsi, de nem hiszem el, hogy programozó vagy. Divat lett, hogy mindenki annak kamuzza magát ebben a kategóriában, és akkor ezzel igazolja is a saját igazát. Mégis milyen OKJ-val lehetne többet keresni, mint egy informatikus.

2018. jún. 8. 21:26
 23/40 anonim ***** válasza:
29%

"Jog tényleg nem egy egyszerű történet, de azért egy közgáz előtt azért ne kelljen letérdelni"


Volt gimis osztálytársaim közül a legbutább, szőke plázacica ismerőseim villognak facen a jogi doktorijukkal, amit károlin, pázmányon szereztek (azt is levelezőn általában). Csak seggelni kell, szerintem egy pénzügy&számvitel 1000x értékesebb és nehezebb, nem véletlen keresnek 2x3x annyit kapásból.

2018. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
56%
Tudom mi van a közgázon, hallgattam át, ezért írom amit írok. Ha nem hiszed el, az meg a te problémád. :) Mint írtam, a tudás számít, nem a papír. Ha csak szimplán arra támaszkodtam volna, amit az egyetemen tanulok, nem sokra mentem volna. És állásinterjún a kutyát nem érdekelte, hogy hol és milyen papírt kaptam, hanem, hogy meg tudom-e oldani az adott feladatot. Üdv a való világban!
2018. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
97%
Na de már azon megy az erősködés, hogy melyik a könnyebb vagy nehezebb, melyik a büfé, melyik az ilyen-olyan. Ki nem fhossa le keresztbe, hogy minek számít? Ha valamit úgy igazán jól akarsz csinálni, akkor k..rvasokat kell érte dolgozni, tanulni, és hótmindegy, hogy azt jognak, közgáznak vagy bölcsészetnek hívják.
2018. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
44%

"állásinterjún a kutyát nem érdekelte, hogy hol és milyen papírt kaptam"


Milyen "meglepő", hogy most épp a közgázhoz is közöd lett :D Sokszor hallottuk már ezt a közhelyt, a valóságban ez úgy zajlik, hogy a BME-n, BGE-n, Corvinuson, pár nagyobb vidéki egyetemen végzett ember önéletrajzát kiszelektálják, a többi megy a kukába. Majd ha bekerülsz egy BIG4-hez, vagy valami normális céghez, te is látni fogod.

Üdv a való világban!

2018. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

"kutyát nem érdekelte, hogy hol és milyen papírt kaptam"


Ezt magyarázd már meg az edutuson, kodolányin meg a többi kamu főiskolán végzett embernek is, akik évekig nem találtak a szakmájukban állást. :D

2018. jún. 8. 21:45
 28/40 anonim ***** válasza:
83%
Komplexus, frusztráltság, irigység, egyszerűség, időnként kimondott sötétség.
2018. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
15%

"Volt gimis osztálytársaim közül a legbutább, szőke plázacica ismerőseim villognak facen a jogi doktorijukkal"


Dettó ugyan ez itt is, látom le is értékelt a sok frusztrált.

Magántanárokhoz jártak, pótvizsgázott is az egyik.

2018. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#2. Ott a pont!
2018. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!