Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen emberi tulajdonság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés

Ha a párommal(férfi) veszekszunk és én már kb elsírom magam mert már annyira ideges vagyok,akkor ő jobban felbátorodik és elkezd jobban orditozni meg beszólogat.

Ezután persze még nagyobb vita van.

Vannak olyan férfiak akik nem kezelik nőként a barátnőjüket?


2018. jún. 10. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A veszekedés mindig az akaratérvényesítésről és az éntudatról szól, mindkét oldalról.Az egyik fél akar és/vagy vél valamit, a másik is, csak nem azt amit az előbbi fél.


Ez eddig egyszerű.


Ebből a szempontból vizsgálva ha veszekszel és megnyered a vitát ledomináltad a partnered, elfogadtattad vele az álláspontodat.


Nyilvánvalóan ez nem működik hosszútávon, mert az egyik fél elnyomódik.


Az átlagosan vett 120/80-as vérnyomás fölött nincs konfliktusrendezés és egyetértés, csak dominanciaharc, vagdalkozás, agresszió és félelem.


Nem a veszekedés és a kontrollálatlan érzelmi kitörések az eredményes konfliktusrendezés útjai, soha nem is voltak azok.


"Ez milyen emberi tulajdonság?

Ha a párommal(férfi) veszekszunk és én már kb elsírom magam mert már annyira ideges vagyok,akkor ő jobban felbátorodik és elkezd jobban orditozni meg beszólogat."


Ez a dominancia és az alacsony rendű EGO "Service to self" megnyilvánulásai, érezte, hogy nyerésben van, gyengülsz, nyilvánvaló, hogy felbátorodott.

2018. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menekülj, legközelebb ütni fog.
2018. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!