Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan férfival, aki nem kedveli az alábbi humort? 👇

Figyelt kérdés

Konkrétan az Irigy Hónaljmirigyet és egyszerűen nem vicces szerintem, amit művelnek. Az efféle zs kategóriás kiizzadt poénok nem jönnek be, velem van a baj? Azt mondják, jó a humorérzékem, improvizálok inkább, de az ilyenektől falra mászok, aki IH-t és társait isteníti.


Kort is írj!


2018. jún. 10. 23:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sem jönnek be. Family Guy-ról mi a véleményed? Én imádom. :D
2018. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%

Nem számít annyira.

Pl.a barátom szereti a stand uposokat, én meg pont olyannak látom, mint te az IH-t. Ettől még jó páros vagyunk :)

Szerintem ennek nem kellene gondnak lennie.

2018. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem nézek se Famuly Guyt, se South Parkot, semmilyen sorozatot, tvt sem. 😂 Family Guyban Stewie j
2018. jún. 11. 00:01
 4/37 A kérdező kommentje:
Jó arc, néhány részt régebben megnézettek velem.
2018. jún. 11. 00:01
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem ezen múlna, de olyan fiúval nem is járnék, aki azt hiszi hogy igen.

2, " Azt mondják, jó a humorérzékem, improvizálok inkább" valahogy ez az a tipikus módban és stílusban megírt közlemény, ( ezt nem lehet jól elmagyarázni, ezt érezni kell..:D) amitől meg én megyek falra, és tré a tré :D

2018. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
28%

Ez viszont, hogy nem nézel tv-t és sorozatokat kizáróok lenne nálam,mert én mozi/sorozatfüggő vagyok és fontos számomra, hogy olyan barátom legyen, akivel együtt is tudunk filmezni.

23/L

2018. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Én személyre szabott poénokkal élek, ritkábban tolom, de akkor nagyot szól. 🙂
2018. jún. 11. 00:11
 8/37 A kérdező kommentje:
Filmezni szoktam, de dráma, igaz történeten alapuló filmek, művészfilmek, életrajzik, dokuk érdekelnek, ritkán fantasy is.
2018. jún. 11. 00:12
 9/37 anonim ***** válasza:
56%

Na megvan az emberem,csak káső, már lefoglaloztak,lol,amugy irigyeket én sem szeretem,eröltetett és hát néha még gáz is a poén. Family guy south park belefér,én is inkább az éltrajzi drámákat szeretem. Az én poénjaim is általában nagyot durranak és célzottan szolnak. :D

35N

2018. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Írhatsz 35/N, tévedsz, még szabad vagyok. 🙂
2018. jún. 11. 00:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!