Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan férfival, aki nem kedveli az alábbi humort? 👇

Figyelt kérdés

Konkrétan az Irigy Hónaljmirigyet és egyszerűen nem vicces szerintem, amit művelnek. Az efféle zs kategóriás kiizzadt poénok nem jönnek be, velem van a baj? Azt mondják, jó a humorérzékem, improvizálok inkább, de az ilyenektől falra mászok, aki IH-t és társait isteníti.


Kort is írj!


2018. jún. 10. 23:58
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Idióta népség a magyar, nem tolerálod, ha nem szeretem azt, amit te. Nyomorékok.
2018. jún. 11. 09:23
 32/37 anonim ***** válasza:
Szerintem az életbe ne akarjál Te nőt..mert még megölnéd a jó "humoroddal".
2018. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Volt már, nem is egy. 😀
2018. jún. 11. 09:54
 34/37 anonim ***** válasza:
94%

#31 Itt éppen azt írták többen is, hogy ha elfogadod, hogy ők viszont kedvelik, akkor ismerkednének veled, irreleváns a kapcsolat szempontjából szerintük. Ellenben te nem tolerálod, hogy ők pedig mást szeretnek. Nem az a baj, ha valaki másféle humort preferál (én sem bírom ezt az együttest), hanem ha lenézi a másikat, mert az mást szeret, és anélkül, hogy jobban megismerné az illető személyiségét, valami hosszabb távú konzekvenciát von le vele kapcsolatban emiatt.


És igazuk van azoknak, akik azt írják, hogy a kommentjeidből az jön át, hogy sznob vagy, kissé erőltetett a stílusod. Miért baj az, ha valaki kikapcsolódásnak, szórakozásnak megnéz néha egy vígjátékot (abból is vannak jobb és rosszabb alkotások), krimit, vagy belenéz valamilyen sorozatba (szintén minőségibbek is készültek az utóbbi években)?

Persze fontos, hogy gondolkodjunk, tudatosak legyünk, de az sem gond, ha néha csak, hogy jól érezzük magunkat, megnézünk egy filmet, vagy sorozatot úgy, hogy nem a mögöttes tartalmán elmélkedünk, például, hogy társadalomkritika-e, vagy pszichológiailag érdekes-e.

2018. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Fu ez az eltartott kisujjas, "művészfilmetnézek es attól majd műveltebb leszek, mint ti idióták" stílus annyira irritáló.
2018. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

nem járnék veled, de a humorodnak semmi köze hozzá

21 l

2018. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Szerintem a humor eléggé függ generációtól/szocializációtól. Kistini koromban lett internetünk, akkor elkezdtem hotdogozni, iwiwezni, jelentek már meg memek és egyre mélyebbre mentem. Szóval most már olyan dolgokon nevetek, amiket az anyám, de még egy 5 évvel idősebb személy sem értene.

Lehet, hogy jó a humorod, lehet, hogy nem. A kabarétól meg a Mirigytől én felkötném magam legszívesebben.

2018. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!