Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan férfival, aki nem kedveli az alábbi humort? 👇

Figyelt kérdés

Konkrétan az Irigy Hónaljmirigyet és egyszerűen nem vicces szerintem, amit művelnek. Az efféle zs kategóriás kiizzadt poénok nem jönnek be, velem van a baj? Azt mondják, jó a humorérzékem, improvizálok inkább, de az ilyenektől falra mászok, aki IH-t és társait isteníti.


Kort is írj!


2018. jún. 10. 23:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ne erolkodj, ismerd el, hogy beegtel, sokkal jobb az ilyen helyzetekben. :D
2018. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Azbén hibám, hogy beelőztek? 😀
2018. jún. 11. 00:41
 23/37 anonim ***** válasza:

Én pl. kifejezetten szeretem a régi mirigyes dolgokat, de ha a választottam nincs oda érte, az még nem kizáró ok. Ezen felül mást is szeretek és biztos lenne más, amit a másik szeret, én meg nagyon nem.


Szóval igen, járnék, ha ezt leszámítva hasonlítana a humorunk.


24/N

2018. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
89%

#14 Ez eskuszom nekem fajt :D

Ja es az mar reg rossz ha valakinek bizonygatnia kell magarol hogy humoros.

2018. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

25nek igaza van, ha humoros vagy nevetnek, kész

fel kéne tűnnie...

2018. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
73%
A kérdés és a hozzászólásaid alapján a legkisebb probléma az, hogy kedveled vagy sem a mirigyes srácokat... :D
2018. jún. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sem tetszenek azok... Viszont mérnöknek tanulok és nálunk valahogy a szubkultúra része ótvarszar szóviccekkel szórakoztatni egymást. Biztosan zsibbasztanám a párom agyát is vele, nem baj, ha nem röhög, az sem, ha lekarmolja magát, de attól még kapna belőle.


Persze, más humor is megy. Ha a sötét humor sem zavarja, ki fogja bírni a kapcsolatunk.

21L :D

2018. jún. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
80%
Engem sokféle humorral meg lehet nevettetni, alpárival is, a szóvicceket különösen kedvelem (a nyelvi kultúra része), engem is elég szórakoztatónak tartanak. Viszont azokat, akik többnek vagy jobbnak gondolják magukat, csak mert nem szeretnek bizonyos fajta humort, azokat nem kedvelem. Ostoba sznobok szoktak lenni, a kérdésed alapján pedig kiderült, hogy te is az vagy.
2018. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Szerencse hogy az ilyen alakok nem járnak Mirigy bulikra, és nem rontják ott a levegőt. Érdekes, minden korosztály, minden ember remekül érzi magát mindig, és telt nézőtér előtt, még az Arénában is. :) Persze a magadfajta sznoboknak ez nem felel meg, még kinéznének a sznobtársaid, ha kacagni és mulatni mernél a poénjaikon/zenéiken.
2018. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok az IHM-mel, hogy egyes (főleg régebbi show-ikat) kedvelem meg pár poént, néhányat erőltetettnek tartok belőlük. Ha a férfi, akivel ismerkedem, nem kedveli, az nem baj. Ha engem hülyéz, debilez, proliz amiatt, mert szeretem vagy folyton emiatt szekál, az baj lenne.

(nekem is van olyan humor, amit én nem annyira értékelek, párom jobban, de attól még működőképes a kapcsolatunk).


28/N

2018. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!