Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti többet vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti többet vártok el anyagilag a pasitól, mint amennyit ti tudtok nyújtani?

Figyelt kérdés

Gondolok itt általánosan életnívóra, fizetésre, stb.

Ha pl. neked nincs saját lakásod de a pasitól meg elvárod, akkor te többet vársz el.

Ha 150 nettót keresel, de szóba se állsz hasonló kaliberű jövedelmű pasival, akkor szintén és így tovább.


F/27


2018. jún. 11. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem várok többet, kb csak ugyanannyit, ha kicsit kevesebbet keres az se zavar. Amit viszont elvárok, hogy anyagiakról, jövőről, családról és ezekről azonosan gondolkozzunk. Ha ez megvan, nem is nagyon szokott probléma lenni a többi, hisz hasonló élethelyzetben lesz a másik is.


(párommal kb ugyanannyit keresünk, ugyanolyan megtakarításaink vannak, ugyanott szeretnénk élni, ugyanannyi gyereket akarunk, ugyanúgy szeretünk spórolni, szóval nem nagyon van nálunk ebből gond)

2018. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen. 20 éves lány vagyok, de mindig is az idősebbeknek tetszettem, meg nekem is ők. A párom 30, informatikus, jelenleg vele élek albérletben. Ha végzek, akkor én is jól fogok keresni és családot is mihamarabb szeretnék. Egy 20 éves sràc még 10 évig váratna. De ez így korrekt. Ha egy 30 évesnek fiatalabb kell, akkor nyilván itt is kiütközik a különbség.
2018. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%

Komolyan remoszto ez a szint ahol egyesek tartanak. Nobol is van sok ilyen...

valahol iszonyat sajnalatra melto ez a fajta butasag es ertelem ahol egy nagyobb reteg porog... ahh valaszolni sem lehet mert ez tenyleg nevetseges....

2018. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Többet keresek a páromnál és az én lakásomban lakunk. Persze egy minimumot elvárok (bp-i vagyok, bp-i párt keresek, főleg a 30as korosztályból... ha vki ilyen idősen Bp-n pl. alkalmi segédmunkából meg fizikai közmunkából él, az nálam kuka, mert ha vki csak ennyire képes itt, az vagy nagyon buta, vagy nagyon lusta; illetve ezen felül azért tudjon bánni a pénzzel).


28N

2018. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%

A korkülönbségtől függően ugyanannyit vagy többet.

Alapvetően nem szeretnék nálam kevesebbet kereső párt, mert tartanék a kisebbségi komplexusból fakadó konfliktusoktól. Induljunk ki ebből!

Azért egy nálam 5-10 évvel idősebb férfinek már előrébb kell járnia anyagilag. Pl. ha 5 évvel régebb óta keres, mint én, akkor ennek megfelelően több megtakarítása vagy anyagi java kell, hogy legyen.

Ha pl. felmutat egy kocsit vagy azt mondja, hogy pár éven belül elég megtakarítása lesz saját lakásra, ebből le tudom mérni, hogy felelősen bánik az anyagiakkal, komoly ember, nem bssza el minden pénzét fűre, fesztiválokra, fél millás biciklire, PS-re és prostikra :) hanem az enyémhez hasonló céljai vannak (lakás és tőke a családalapításhoz).

Én is szeretnék saját lakást venni, már az egyetem alatt is gyűjtöttem rá, de nekem pályakezdőként ez még elég messze van.

Kérdező, ha pl. 27 évesen még albérletben laksz és lakásra gyűjtesz, akkor szerintem teljesen jó vagy anyagilag, az életkorodnak megfelelőn. Ha 32 éves lennél, akkor megkérdezném, hogy hol a kocsid, vagy mikor veszel saját lakást. Nem golddiggerségből, hanem azért, hogy tudjam, hasonlóan gondolkodunk-e, vagy te pl. albérletben élsz és minden évben elnyaralod a teljes megtakarításodat, mert te utazni jobban szeretsz. Én ezt a saját értékrendem miatt felelőtlennek érezném, mert az albérlet nálam ablakon kidobott pénz, és én minél előbb szabadulni akarok tőle, bár pályakezdőként még rá vagyok kényszerülve.

Összegezve, mivel nálam 5-10 évvel idősebb párt tartanék ideálisnak, azt gondolom, hogy többet várok el. Amennyiben 10 évvel idősebb, velem kb. azonos szinten kereső párom van (aki 10 évvel hosszabb ideje keres, mint én), akkor furcsállnám, ha még albérletben élne, nem lenne jelentős megtakarítása, kocsija és/vagy kilátásban saját lakása.

Mondjuk ugyanezt egy 32 éves, azonos szinten kereső nőtől is elvárnám. Szóval nálam inkább az életkorhoz kapcsolódik az elvárás, semmint a nemhez.

2018. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
Èn csak ugyan azt vàrom el amit én is tudok. Külsőleg és anyagiakban is. 300 nettó nem egy elérhetetlen cèl. Nekem is van egy lakásom és egy 5 èves autóm 30 èvesen! Amelyik fèrfi ezt sokkolja azzal nem vagyok egy szinten és kuka.
2018. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!