Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok a Férjemmel, van egy 1,5 éves kislányunk, a második babánk októberben érkezik. Ma voltam msc államvizsgán, ami nagyon fontos volt nekem. Sokat készültem, izgultam. 10-kor mentem be a vizsgára, 4-en voltunk benn, 12-kor jöttem ki. Felhívtam boldogan a Férjem, hogy megosszam az örömömet, erre meg se kérdezi, hogy hogyan sikerüt, csak rögtön lecseszett, hogy miért voltam 2 órán keresztül kikapcoslva, majd rámtette a telefont. Benn maradtam volna a lányokkal beszélgetni, várni az eredményhirdetést, de inkább hazajöttem. Még most se kérdezte meg hogyan sikerült, csak puffog. Tényleg velem van a baj, hogy ki voltam kapcsolva? És hogy meg se kérdezi hogyan sikerült? Nem tudom mit rontottam el.... Ahelyett hogy örülnék és felszabadult lennék elrontja az egészet. Tudja, hogy mennyit éjszakáztam, készültem, tanultam, egyszerűen nem értem...
2018. jún. 12. 12:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a művelt kislány hozzáment egy jóképű melóshoz. Most meg csodálkozik, hogy mi van. Én a gyerekeiket sajnálom, hogy egy reménytelen házasságban fognak felnőni.
2018. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Őt sose érdekelték ez ilyen dolgok. Baromira ért az élethez, a jó ötleteiből élünk. Mikor hazajöttem mondta, hogy a gyerek már 11-kor hulla fáradt volt, jól beszivattam szerinte. Mert én tehetek róla (?!?!), hogy 7-kor ébredt, nem 8-kor. Ha emiatt ideges és szívja a vérem csinálja csak. Igenis büszke vagyok magamra, mert megcsináltam!!! Nem fogom hagyni, hogy elvegye az örömömet. Természetesen beszélni fogok Vele, de nehogy már Ő legyen felháborodva...
2018. jún. 12. 13:16
 13/33 anonim ***** válasza:
te se szólj hozzá..majd észreveszi magát
2018. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Most az emberi játszmák közül játsszátok a gyerek-gyerek hisztit. Te duzzogsz a saját faxságodon, ő duzzog a sajátján és nem szóltok egymáshoz.


Konkrétan 10 éves házasság után, 2. gyerekkel úton, én egyetlen kérdést tettem volna fel a férjemnek, ha ezt levágja, hogy most ezt mégis mi a pitsára véljem? Pontosan tudta, hogy vizsgázok, szóval kva gyorsan nyögje ki mi baxa a csőrét, és haladjunk, mert szeretnék ünneplni és nem kitalált vétségek miatt vezekelni. Ha tovább duzzog ráhagyom és várok h bocsánatot kérjen.


Nem vagyok hajlandó már lesüllyedni erre a szintre, nekem ez nem felnőtt kapcsolat.

2018. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
tedd szóvá, hogy valójában mi a baja? ha az hogy helyetted kellett a gyerekre vigyáznia akkor nagy cucc, szokjon hozzá hogy ő is szülő. Lehet hogy valójában fél a 2.-ik gyerektől. Én férjem is csak morog néha és ha harapófogóval kihúzom belőle mi a baja, kiderül, hogy egészen más dolog(mondjuk ő nem ennyire bunkó ilyenkor velem).
2018. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy hogy sikerült, nem vagyok egy romantikus alkat, de akkor is ha nem sikerül, minimum egy bonbon és virág várt volna otthon. Ő meg bekaphatja, egyszer vigyáz a gyerekre és meg van sértődve... Te hányszor éjszakáztál a gyerek mellett?...ebbe ugye nem gondol bele?... Meg hogy gyerek mellett milyen tanulni?.... Istenem sok a retardált ember... Sajnálak! Remélem belátja és többet nem csinál ilyet.

F35

2018. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
11-es inkább nem kommentállak. Egyetlen esetet írtam le, nem kell az egész életünket becsmérelni. Megkérdeztem volna, de rámtette a telefont. Majd itthon mondta, hogy nem lehetett bírni a gyerekkel, mert fáradt volt és lefeküdt aludni. Sokat vigyáz a gyerekre, magánba dolgozom heti 4 nap 2-3 órát, imádja a lányunkat, a vigyázással nincsen baja, sőt. A munkahelyén vannak feszkók, nem is várom, hogy repdessen az örömtől, de egy minimális érdeklődést igenis elvárok. Ha ez hiszti akkor az. Nem fogom kikelteni az ágyból, megbeszéljük, ha hazaértem majd (mert mennem kell vissza) és Ők is felébredtek a gyerekkel. Én mindig meghallgatom, érdeklődöm. Nem ismerek Rá egyszerüen.
2018. jún. 12. 13:26
 18/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó, kedvesek a szavaid!
2018. jún. 12. 13:30
 19/33 anonim ***** válasza:

Az emberek néha furcsák.

Ki tudja, miért és mi hatott most így rá, de ha nem viszi túlzásba ezt a viselkedést, akkor szerintem üljetek le átbeszélni és lépjetek túl rajta.

Nemrég nekem is nagyon rosszul esett, hogy a párom meg sem kérdezte, mi volt az állásinterjún, pedig nagyon nem ilyen. Mindenkinek lehet rossz napja, ezt is meg kell érteni. Kellemetlen, hogy ez most pont a számodra örömteli pillanatban van és ezzel belerondít, de ha ezen kívül nincsenek nagy problémáitok, akkor szerintem nincs világvége.

2018. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Sajnos túlzásba viszi. Nem érti, hogy miért nem tudták megmondani, hogy mikor végez a 17 ember és hogy van 1-1,5 óra csúszás az eredményhirdetéssel. Halál ideges rám. Próbálom kizárni a bunkóságát, de nagyon nehéz.
2018. jún. 12. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!