Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok a Férjemmel, van egy 1,5 éves kislányunk, a második babánk októberben érkezik. Ma voltam msc államvizsgán, ami nagyon fontos volt nekem. Sokat készültem, izgultam. 10-kor mentem be a vizsgára, 4-en voltunk benn, 12-kor jöttem ki. Felhívtam boldogan a Férjem, hogy megosszam az örömömet, erre meg se kérdezi, hogy hogyan sikerüt, csak rögtön lecseszett, hogy miért voltam 2 órán keresztül kikapcoslva, majd rámtette a telefont. Benn maradtam volna a lányokkal beszélgetni, várni az eredményhirdetést, de inkább hazajöttem. Még most se kérdezte meg hogyan sikerült, csak puffog. Tényleg velem van a baj, hogy ki voltam kapcsolva? És hogy meg se kérdezi hogyan sikerült? Nem tudom mit rontottam el.... Ahelyett hogy örülnék és felszabadult lennék elrontja az egészet. Tudja, hogy mennyit éjszakáztam, készültem, tanultam, egyszerűen nem értem...
2018. jún. 12. 12:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
ha nem érti akkor így járt, mondd meg neki hogy kérdezzen rá más vizsgázó embereknél, ugyanezt a választ fogja kapni. Még egy érettségin is kikapcsolod a telót. Szóval férjed szimplán csak nagyon ostoba, egyszerű, proli emberke.
2018. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Bejöttek a kislányunkkal, velem izgulni, megvártak és elvitt vacsorázni. Bocsánatot kért. Mondta, hogy rosszul mutatja ki az érzelmeit, de már baromira várta Ő is a végét. Szerinte túl sokat vállalok, kisgyerek, munka, tanulás es még várandós is vagyok.
2018. jún. 12. 20:33
 23/33 anonim ***** válasza:

ezért mondtam hogy ne csinálj semmit :)


jegyezd meg!

2018. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

aki meg letett egy szerető de fáradt apát az szégyenlje magát


így is elég a csonka család de még többet akarnak a nyomik

2018. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem volt szép ahogyan viselkedett a Férjem, de mindenkinek lehet rossz napja, lehet bunkó.... igen, most a legrosszabbkor jött ez, de ettől nem lesz a kapcsolatunk rossz és nem lesz egy “nagyon ostoba, egyszerű proli” (?!)...
2018. jún. 12. 20:42
 26/33 anonim ***** válasza:

Attól még egyszerű ember a férjed és sikeresen kimagyarazta magát? Hisz mi az hogy nem jó az érzelmek kinyilvánításához? Akkor max annyit mondott volna, " igen átmentél, ok" nem pedig lecsesz teged. És az utolsó mondatod mindent elmond. Férjed nem akarja, hogy túl vállald magad. Nem tetszik neki, hogy nem TE ülsz otthon a gyerekkel.

Plusz ha rossz napja lett volna akkor már akkor bocsánatot kért volna amikor hazaérsz nem pedig puffog még párat.

Én férjem is ilyen, mindenért utólag bocsánatot kér, pont ezzel a szöveggel mint a tiéd( sokszor ugyanazt a hibát vétve), szerintem itt arról van szó, hogy nem is PRÓBÁL megérteni.utolag persze jónak bocsi, de csak mert fogja a jeleket és betojik.

2018. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Utólag persze azt mondja bocsi- akart lenni
2018. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Az én Férjem nem ilyen, hogy mindenért utólag bocsánatot kért, ez ma történt, nem “mindig”.


Semmi baja a gyerekkel való itthon üléssel. Az, hogy kisgyerek mellett több dolgot is csinálok és nem akarja, hogy túlvállaljam magam nem azt jelenti, legalábbis nálunk. Ha zavarná nem csinálná szívesen 1,5 éve. Már kérdezte is, hogy “milyen sulit kezdünk el következőleg”:).

2018. jún. 12. 22:30
 29/33 anonim ***** válasza:
Ez a nem tudom kifejezni magam szöveg akkor is baromság. Ha nem tudod kifejezni az erzelmed, nem bunkó vagy hosszú órákig, max nem erdeklodsz vagy csak simán elszolod magad de egyből bocsánatot kérsz.nem órákig puffog és mondod az igazad. Simán rájött hogy dühös vagy és nem tudatosan bár, de mondott egy hülye kifogást, hogy miért volt ilyen. A valóság, hogy irritalta igenis valami abban, hogy tanulsz. Hirdetések csak magad én is ilyen voltam pár évig, de most már belátom, hogy nincs olyan hogy rossz nap, csak az illető nem nem volt gyerekszobája.
2018. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hitegesd csak magad akart lenni
2018. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!