Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a mai "férfi"? Ők akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mai "férfi"? Ők akarnak maguk mellé "normális" nőt?

Figyelt kérdés

[link]


"A mai huszonéves csajok királylányok - magyarázza Levente. - Apa-anya eltartja őket (amúgy ezzel a mamahotellel mért csak a fiúkat csesztetik?), és elvárják, hogy legyen pecód, vidd nyaralni, fizesd a négyezer forintos műkörmét, ő meg szétteszi a lábát, és kész."


"Én sem vennék el egy lányt, aki minden nap kipakolja a csöcseit az instára - fűzi hozzá Levente - nekem nem gold digger kell ("aranyásó", aki csak a pénzre utazik - a szerk.), hanem törődés. Megcsinálom én a kávét, meg besegítek a házimunkába, nem kell engem kiszolgálni, de érezzem már, hogy egy nő van velem, aki szeret meg van neki aurája."


Értem én, hogy nehéz manapság a saját lábadra állni, meg nehéz körülmények közül jöttek, de akik így gondolkodnak, nem érzik, hogy az ő "szintjükön" pont azok a nők vannak, akiket szidnak? Pont annyira gyerekesen viselkednek, mint a "királylányok", mégis többre tartják magukat.


2018. jún. 12. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Bírom azt, hogy ezen az oldalon, de lassan az egész interneten ha egy férfi nem talál magának barátnőt, akkor biztos a szolis aranyásók kellenek neki, nemzetközileg ezt mondják. Mindig ezek a rohadt férfiak :/
2018. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A környezetemben élő pároknál pl. egyik nő sem várja el a férfiismerőseimtől a felsoroltakat. Szóval valószínű, hogy a cikk interjúalanyai próbálkoznak rossz helyen.


Mindenesetre bírom ezen az oldalon, hogy értelmes vita és ellenérvek nélkül pontoznak le suttyómban egyesek összeszedett, és normálisan megfogalmazott véleményeket.

2018. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Elolvastam a cikket, és az a baj, hogy ezeknek a fiúknak sajnos igazuk van. Nincs jövőkép, a fizetésekből nem lehet félretenni... így tényleg elég nehéz elköltözni otthonról. Ez a magyar valóság.

Nem az önállósággal meg a kényelemmel van itt a fő probléma.


Pont olyan ez, mint mikor azt nyomatják, hogy a nők nem akarnak szülni, mert nem akarják feladni a kényelmes életüket... hát hol van itt kényelmes élet???? Inkább megszakadás van, a nők és a férfiak részéről is, a semmiért..

2018. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen Máté kaliberű pasi és haveri köre tényleg ne verje a mellét normális nőre, mert nincs mire. Akinek 30 körül eleve fel se merül elköltözni és úgy nyilatkozik a nőkről, hogy inkább kutyát vesz fel, az költsön inkább prostira és lehetőleg ne szaporodjon.
2018. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

"Nincs jövőkép, a fizetésekből nem lehet félretenni... így tényleg elég nehéz elköltözni otthonról. Ez a magyar valóság."


Ha nem ért különösebben semmihez és nincs piacképes tudása, amit megfizetnének (mert léteznek ilyenek még a "magyar valóságban" is), akkor irány külföld (csak az meg ugye túl kényelmetlen lenne).

2018. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*vesz el, bocsi
2018. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!