Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nők válaszát várom. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nők válaszát várom. Ti tízes skálán mennyit adnátok magatoknak? 1. Külső,2. Belső.3. Mivel vagytok a legelégedettebbek és 4. Mivel a legkevésbé önmagatokban? Kört is légyszi.

Figyelt kérdés

#értékelés #énkép.
2018. jún. 13. 13:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

"Mennyit adnátok magatoknak?"

Milyen skálán mérve?


De külső, belső is átlag alatti. Küzdök a déminjaimmal és nincs igazán erőm a külsőmmel is foglalkozni. Nem akarok jól kinézni amikor nem vagyok az.

4. A hajamat szeretem. Fenékig érő, fényes szőke (sosem festett)

5. Sok mindent utálok magamban, de legjobban azt, hogy még mindig vágyok elismerésre, pár kedves szóra emberekre akik nem árulnak el.

2018. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30n
2018. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

1. 7

2. 6

3. hogy a párom imádja a főztömet

4. lustaság és mindent az utolsó percre hagyok


29n

2018. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom így pontozni magam, mert nagyon relatív... Az alapján, amit tettem magamért külsőre és belsőre (nem figyelembevéve az alapanyagot, amit kaptam), 9-est adnék magamnak kívül - belül. Ez azt jelenti, hogy nem szakadtam bele abba, hogy én legyek a legjobb ember és legjobb nő és élvezem mellette az életem, de nagyon-nagyon sok energiát, időt és pénzt fecceltem magamba, hogy oyan legyek, amilyen vagyok és nagyon keveset lazítottam az utóbbi 6-8 évben ilyen szempontból.


De lehet, hogy valaki rám néz és beszél velem, majd azt mondja, hogy ez a lány 10/7 jó indulattal is. Azt is elfogadom, mindenesetre objektíve úgy érzem, hogy kevés ember tett bele ennyit az életébe körülöttem, mint én és nagyon kevés ember gondolkodik el olyan dolgokon magával kapcsolatban, mint én, emiatt szerintem átlag fölött vagyok külsőre, belsőre, alakra, tudásra, végzettségre, emberségre, mindenhogy. Akkor is, ha nem tökéletes vagy ha a fejlesztgetés közben is hibáztam vagy hagytam ki dolgokat, mert a saját értékrendem szerint nem ítéltem fontosnak a többihez képest.


22N

2018. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ismét csak köszönöm a hölgyeknek , mindenkinek ment a zöld kéz...
2018. jún. 13. 20:09
 26/29 anonim ***** válasza:

6/10

Mások szerint szép arcom van és akiknek a ducibb nők jönnek be, azoknak tetszem.

Belső:elég nyers , mondhatni, talpraesett , empatikus és türelmes vagyok.

A hasammal nem leszek kb. sose elégedett, viszont a cicijeimet ma már senkiével nem cserélném el, azzal vagyok a legelégedettebb.


24/N

2018. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Külső: 8

Belső: ezt nagyon nehéz saját magamnak megítélni, kíváncsi lennék inkább, hogy a környezetemben lévők hogy látnak. De összeségében véve jó embernek tartanak mások és tartom én is magam, persze akadnak bőven negatív tulajdonságaim is. Legyen 9.

Amit szeretek magamaban (én ezt a külsőre értelmezem): hajam, szemeim, melleim, fenekem, alakom.

Amit kevésbé szeretek magamban: orrom, szám.

27N

2018. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
90%

1. Külső: 6-7.

Igazából nem tartom magam se kifejezetten szépnek, se kifejezetten csúnyának. Rosszabb napjaimon van, hogy csak 4-5-nek látom magam, a jobbakon viszont akár 7-8-nak is:)


2. Belső: 8.

Őszinte vagyok, jó a humorom (persze kinek milyen a jó humor), gyorsan tanulok, jó a logikám, emellett párkapcsolatban elég jól működöm a tapasztalatok szerint.


3. Külső terén a legelégedetlenebb a vékonyságom ellenére meglévő kis dudorszerű pocakommal vagyok azt hiszem:D Nem feltűnő, de engem azért zavar.

Belső terén: hajlamos vagyok a türelmetlenségre, bár a munkám miatt ilyen téren mér elég sokat fejlődtem. Néha hajlamos vagyok a hisztire, bár miután elmúlt a pillanatnyi agybaj, elég gyorsan észbe kapok és elnézést tudok kérni miatta. Valamint egy picit rendetlen vagyok. Bár rendszeresen pakolok és takarítok, valahogy képtelen vagyok megtartani a rendet, mindig elég gyorsan káosz lesz és kezdhetem elölről az egészet. De ilyen téren is javuló tendenciát mutatok.

Oké, ez nem egy dolog volt, de nehéz választani, hogy melyik a legrosszabb:)

2018. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Most nézem, hogy elszámoztam és egy kimaradt:D


Szóval a legelégedettebb külsőleg talán a hajammal vagyok. Szerintem azt szokták rajtam a legtöbben és legtöbbet dicsérni.

Belső terén talán az, hogy segítőkész és gondoskodó vagyok.

2018. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!