Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnátok ezt bocsájtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok ezt bocsájtani?

Figyelt kérdés
2 hete külön vagyunk a sráccal én eltűrtem neki nagyon sok mindent pl.szakított velem utána mégis kibékültünk,beszélgetett az exevel..elvileg csak barátok 1 év után..s 2 hete külön vagyunk én meg megismerkedtem egy sráccal és találkoztunk ( 4x visszautasitottam hogy nem megyek inkabb) mert vártam az exemre hatha kibekulunk..tenyleg sehova se mentem semmi pasival nem talalkoztam. Es vegul elmentem a pasihoz smaroltunk es ezt megtudta az exem mert elmondtam neki őszinte akartam lenni hiszen nem rosszba váltunk el úgymond es mondta hogy ezek után végképp nem akar semmit mert ez járna a fejébe...Pedig nem voltunk együtt es igazából semmit nem jelentett nekem ez a csók. Nagyon szeretem még most is őt, tudom ezt szerintem most rontottam el. Megtudnátok ezt bocsájtani? Vagy ennyire nagy hibát követtem el?

2018. jún. 13. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Te nem vagy komplett, ha békülni akarsz
2018. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Igaz, le szoktak érte pontozni, de egy nő, csak arra való, hogy ágyba szét tegye. Többet nem kell elvárni tőlük. Kapcsolat ugyan minek?

Még is mit képzeltél? Békülni akarsz, közbe mással csókolózol és még örömmel el is újságolod:) Mit vártál? Örömujjongásba tör ki és többé el sem enged?

2018. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bubu9313 ***** válasza:
100%
Ha egyszer szakitottatok biztosan volt ra okotok. Felesleges lenne újra kezdeni.
2018. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Milyen meglepő... :) Most őszintén , ki az aki visszafogadna ennek tudatában valakit? Engedd el, èn is voltam hasonló helyzetben mint a srác, csak én vègig is nèztem a leírt jelenetet, nem reagáltam rá semmit. Azóta nem beszéltem vele és nem is fogok, pedig keresett és nem is egyszer.
2018. jún. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Na most ha külön vagytok, akkor azzal smarolsz akivel akarsz.

Szerintem inkább lépj túl rajta

2018. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha szakítottatok, miért érezted úgy, hogy te márpedig tartozol azzal, hogy beavasd abba, hogy kivel mikor smárolsz? Elvileg semmi köze nem volt hozzá, nem kérheti rajtad számon. Ha békülni akartál, inkább azt kellett volna mondanod neki. Ettől függetlenül egy szarul működő kapcsolatba nem biztos, hogy kapaszkodni kéne.
2018. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!