Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy az anyám paranoid skizofrén. Mielőtt ez kiderült róla, eléggé nárcisztikus volt, illetve depressziós, olyan volt, mintha a kettő váltogatná egymást. A gyerekkorom, meg a huszas éveim eleje, amíg otthon laktam, borzalom volt, nem akarom részletezni. Soha nem mertem elmondani senkinek, csak a szűk baráti körnek, hogy miben élek, pasinak pl soha. Mindig is arra vágytam, hogy egyszer találkozzak egy olyan férfival, aki megért, akinek nem kell elmagyaráznom majd, mit jelentett így élni, és a mai napig ezzel a tudattal élni, hogy kb nincs anyám. Most találkoztam valakivel, akinek az anyukája ugyanilyen beteg. Nem mertem neki elmondani, de el akarom, mert valamiért úgy érzem, hogy ez biztos nem véletlen, hogy találkoztunk. Talán tudnánk egymásnak segíteni. Ti mit tennétek?
2018. jún. 16. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan beszélj vele erről...Ha ő is ilyen cipőben van,biztos jobban megérti a helyzetedet..
2018. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már szóba került ezek szerint a téma.Próbáld mélyíteni a beszélgetést ha azt szeretnéd.Megérteni gondolom biztos megért.
2018. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig is érdekelt, hogy milyen lehet egy ugyanolyan ember, mint én, csak férfiban... Azért ez elég ritka betegség, és hogy valaki ugyanazt élje meg, mint én
2018. jún. 16. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Mivel ő is ebben élt, ezért sokat segíthettek egymásnak. Neked is jót fog tenni, hogy végre kiadhatod magadból a sok sérelmet.
2018. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!