Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam? Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Három éve, együtt vagyunk. Nem mondtam el neki, hogy kivel voltam, még mielőtt mi össze jöttünk. De múltkor , rá kérdezet egy pasira, hogy volt e közöttünk valami. Nemmel válaszoltam, nem mertem neki elmondani. Mikor volt ez a pasi,jelenlegi párom nem volt még. Azóta meg bántam, hogy volt ez a pasi az életembe, szégyelem is magam, és nem is szeretném, hogy kiderüljön. Ha elmondom neki nagyot csalódna bennem. Nem tudom, mit tegyek! A francért kell, kérdezni , nem az számít ami most van! Félek is, hogy kiderül. Mit tennétek ? Köszönöm a válaszotokat !

2018. márc. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én elmondanám, de persze annak ismerete nélkül, hogy miért is nem akarod elmondani, nehéz válaszolni.
2018. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

"A francért kérdezni..."

A francért kell vállalhatatlan qrásokba belemenni. Ha meg megtetted, vállald a következményeket is. Ha őszintén bevallod, az sokkal emészthetőbb, mintha csak úgy kiderül, mert ki szokott...

2018. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Minek elmondani észnél vagy ? Nem tök mindegy ? Ne legyünk már ilyen nyámnyila hú de őszinte nyomik !
2018. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond el.
2018. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ez a képmutatàs meg kvàzàs?Ugyan ugyan, mert itt mindenki olyan tökéletes. Mindenki életében van sztem egy ember akire nem büszke ,hogy köze volt hozzá. Én biztos nem mondanàm el! Nem csaltad meg, semmi köze hozzà. Vagy te minden egyes exéről tudsz mindent kivel hol mikor? Tuti nem mondanàm el
2018. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!