Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? elmondjam egyátalán? Részben egészségügyi kérdés, leginkább nőktől várnék választ (18L)

Figyelt kérdés
egy műtét után antibiotikumot kellett szednem, amitől az immunrendszerem kvázi eltünt. köztudott, hogy a nőknél fenn áll ilyenkor a fertőzés veszély a nemi "részeknél", ami engem sem kímélt. Egyátalán nem súlyos, de nyilván zavaró, kellemetlen. barátommal pár hete nem volt közöttünk szex, nem találkoztunk már kb 2 hete egyéb okok miatt, de szerdán újra megyek hozzá. A probálma az, hogy a kezelés a BV-re (bakteriális fertőzés) 7 napig tart, amit kedden kezdek... ő 19, én vagyok az első kapcsolata, 3 hónapja vagyunk együtt, és nem szeretném "elijeszteni". gondolom megérti, de ha mégsem? :(

2018. jún. 17. 19:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 17. 19:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hüvelygombám volt. A kezelésre rá 2 napra jött meg a mesim de én elkezdtem a kezelést mert rettenetesen fájt ott lennt. És 1 hét alatt ki is jöttem belőle.
2018. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12

milyen kezelés? kenőcs vagy kúp? mert a kenőcsot tampon mellett még oké, de kúp.. :/ ráadásul ez ilyen gél cucc amit el akarok kezdeni, szoval nem nagyon lenne guszta (sem)..

2018. jún. 17. 20:02
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kanesten kezelés volt. 1 tabi, 1 kúp és a kenőcs.

Ebből tabi, kúp első napon. Kenőcs a tőbbin. Hát nem volt guszta az tény viszont a fájdalmam elég motiváló ahhoz hogy ilyen apróságokkal én már ne is törődjek. Mire elmult a mesim már kutyabajom volt.

2018. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Az orvosok gumikeztyűvel védik a pácienst és magukat a kórokozóktól. Nem csak kesztyű van gumiból, ha érted a célzást.

31/f

2018. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolso, oke, hogy huznak gumit, de latszik hogy nincs vaginad. Baromira fajdalmas a szex (meg a letezes isis), ha vaginalis fertozese van az emberbek
2018. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
egyébként ez fájdalmasnak nem fájdalmas, csak a kezelés mellett még gumival se szivesen...
2018. jún. 19. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!