Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szoktatok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szoktatok nézni egy férfin az anyagi helyzetén és a kinézetén kívül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 02:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%
Én nem a péztárcát néztem sose,világ életemben önellátó voltam, el tudom tartani magam többet keresek mint némelyik férfi,ez elég gáz ha a pasi pénztárcája alapján választ vki h utána attol függjön. Kisugárzás humor jó érzes legyen vele lenni én ezeket nézem
2018. jún. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
68%
Legyen humora, ne legyen nagyon feminin hangja- bocs, nem bírom-, tudjak vele váltani 1-2 mondatot.
2018. jún. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%

Számomra az anyagi az utolsó helyeken van.

Első, ami érdekel, hogy az illető dohányzik-e vagy sem és hogy szokott-e alkoholt inni. Dohányossal és alkoholt fogyasztóval nem jövök össze.

Utána, hogy mennyire fontos számára az egészséges életmód.

És mindezek után jöhetnek a belső tulajdonságok.

2018. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
46%

Külső - átlagos vagy sportos, 175cm+, lehetőleg világos haj és kék szem, jólöltözött, ápolt.

Anyagi helyzet - nem árt, ha jó, vagy nagyon jó :D

Belső - humoros, értelmes, érezzem úgy, hogy egy hullámhosszon vagyunk, csak úgy ontjuk magunkból a szót. Természetesen ezen kivül még sokminden fontos, de nem listával szoktam ismerkedni.

Egyéb - ne dohányozzon, ne járjon minden hétvégén bulizni(ennél érettebb személyt várok)

2018. jún. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

1. Ne cigizzen - az elektromos cigi meg rendben van

2. A szemelyisege legyen nekem tetszo.

3. Jol erezzem magam vele megfelelesi kenyszer nelkul.

4. Nem art ha tetszik a kulso

5. Minden mas ezutan jon ...

2018. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy hogy bánik velem.

A külsejében azt, hogy nem ápolatlan-e. Még szeretem a szép mosolyt.

2018. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%
Hogy mennyi közös van bennünk. Mindig a közös dolgok tartották életbe a kapcsolatot és a vonzalmat.
2018. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
27%
Minden nő csak ezeket nézi. Legfeljebb azzal tudod még elriasztani, ha túl kedves, odaadó, romantikus vagy. Illetve az őszinteség még komoly hátrány.
2018. jún. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
12%
Csak a külsőt vagy a pénzt nézik, amit itt összehordanak a belső tulajdonságról, személyiségről, nehogy elhidd már! Ez olyan 20 éves tapasztalat. Jó humorral maximum annyira viheti az ember előnytelen külső mellett,hogy talán sikerül megnevettetnie néhány nőt, de kapcsolata a büdös életben nem lesz. Persze majd biztos jön egy-két válasz,hogy ennek mag annak sem tetszett először a párja, meg nem néz ki jól,de a személyisége annyira lehengerlő volt stb-stb. csakhogy ezeket én nem veszem be,mert egyszer sem tapsztaltam, hogy az annak idején jó humoromnak vagy személyiségemnek köszönhetően lett volna kapcsolatom. Legfeljebb "maradjunk inkább barátok" lehetőséget kaptam.
2018. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%
Inkább hidd el a 9-es nyomorult válaszát, aki még sosem kapott meg nőt, mert semmi szerethető nincs benne. Klassz.
2018. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!