Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szoktatok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szoktatok nézni egy férfin az anyagi helyzetén és a kinézetén kívül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 02:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
12%
A külsőm miatt nem kaptam meg nőt, nem azért mert gáz lenne a személyiségemmel, olyaannyira nincs gáz, hogy itt is idegen embereknek akiket nem ismerek,segítek, őszintén leírom,hogy mire számíthat ha előnytelen a külseje, nem áltatom ilyen bullshit sz..rokkal.Elég sokan hasonló véleménnyel vannak,mint én, nem hiába, oka van.
2018. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
13%
Ki mutassa magát? Én? Az kizárt! Nem lesz az, hogy küldök képet,aztán eltűnsz hírtelen te is ahogy szoktak a nők általában.
2018. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%
Ja. Pedig sokszor csináltam már ilyet. Aztán amikor találkozni szerettem volna, vagy hosszabban leveleztünk, eltűnt a srác, mert megunt vagy bef*sott a randitól.
2018. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
5%
Esetleg a másik eset,hogy jönne a "nincs veled semmi baj" szöveg, elkezdünk beszélgetni, aztán egy idő után abba marad, nem lesz semmi az egészből. Ilyesmire semmi szükségem már, elég volt ezekből. F.ért nem születtem annak idején jóképűnek, elég lenne csak megjelennem valahol, kalandra is, komoly kapcsolatra is meg is lenne az esély úgy 99,9 %-ban, de így ilyen trágya külsővel, bármilyen humorral, belső tulajdonsággal maximum 0,00000001% esélyem van, de talán ennyi sincs.
2018. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
Az elso benyomas utan a dumajat figyelem :)
2018. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
77%
#15 Itt van az esély. Ne mondd, hogy nem adják meg a nők.
2018. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
15%
Ja, itt az esély,azokra a lehetőségekre,amiket írtam. Ezekre tényleg nincs szükségem. Raktam már ki ide képet magamról nem egyszer, küldtem privátban is, vagy nem írtak inkább semmit, vagy a vígasztaló "nincs veled semmi gond" szöveget kaptam, de semmi nem alakult soha. Randiktól meg nem félek, voltam már randin nem egyen,amikor társkeresőztem, de ilyen nőket sikerült kifognom, hogy még vagy a volt barátja kell inkább, vagy elhív feleslegesen találkozni, mert valami másik férfi miatt ideges, stb. Tudnám, hogy az ilyenek minek szórakoznak mások idejével, ennek is írtam előtte, hogy semmi értelmét nem látom így találkozni, ha nálad képben van más is elég erősen, erre írja,hogy de van értelme, találkozzunk, én hülye meg elmentem. A randi helyszíne egy kocsma volt, ahol a "hölgy" már lenyomott egy-két vörösboros kólát, próbáltam vele kommunikálni, erre benyögi,hogy most úgy sem tudom megvigasztalni, meg nem nagyon van kedve beszélgetni,mert ideges. Aztán csak-csak sikerült elkezdeni egy beszélgetést,mire megjön két 50 év körüli alkesz külsejű ismerőse, egy férfi és egy nő. Na még maradtam pár percet, aztán elköszöntem.
2018. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes,hogy leírom az igazat, és lepontozzák, már pedig én akkor sem fogok mást írni, csak amit tapasztaltam, ha tetszik a nőknek, vagy a nőknél sikeres jóképűeknek, ha nem. Ez mindig is így volt, ha az igazság mások számára hátránnyal járt,akkor elnyomták azt aki igazat szólt.
2018. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
51%

Én az anyagiakat csak annyira veszem figyelembe, hogy képes legyen eltartani magát egyedül (mert ez nálam is megvan), ha ez nem állja meg a helyét, egy anyagi függőségi helyzet alakulhat ki, ami kellemetlenségekhez vezethet, és ha kiderül, hogy mégse működik a kapcsolat, nehezebb külön válni.


Egyébként én azt figyelem még, mennyire passzol az életmódja, gondolkodásmódja, a különféle dolgokhoz való hozzáállása az enyémhez. Pl. ha munka terén nehéz helyzetbe kerül, azt hogy kezeli, mennyire él aktív életet, hogyan tölti a szabadidejét... stb. Nem kell, hogy mindent együtt csináljunk, de a hasonló hobbik már adnak egy jó beszélgetési alapot, és lehetőséget közös időtöltésre.

2018. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
11%
A lepontozáson kívül megy valami más is? Ja tudom, jelentkedni, amíg ki nem tiltanak.
2018. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!