Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szoktatok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szoktatok nézni egy férfin az anyagi helyzetén és a kinézetén kívül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 02:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
72%
"Meg az ilyen szöveg miatt,hogy "frusztrált gyökér" biztosan pozitívan fogom szemlélni a világot és a hozzád hasonlókat, az ilyenek mint te pontosan azok az emberek,akik egy percig sem képesek belegondolni más helyzetébe, inkább belerugnak még egyet." - Szivi, úgy ítélkeztél rólam egyetlen hozzászólásom alapján (20.), hogy nem is ismersz, nyilván nem simogatom meg érte a buksidat. Amit itt levágsz, az alapján igenis egy frusztrált gyökér vagy. Nem tetszik? Akkor tessék másképp hozzáállni és nem mindenkit lehurrogni egyből ismeretlenül...
2018. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
De most már lecsúszott a válaszom a 19. helyre a 20. helyről, aztán még ki tudja, hova, mire kitörlik a moderátorok az összes hülyeséget innen.
2018. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Minden mást kb.

Főleg azt, hogy mennyire passzolunk egymáshoz, mennyire összeférhetőek a dolgaink, szokásaink, céljaink.

2018. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Mást nem igen, de mit kéne még nézniük? gy működnek evolúciósan. Te is a melleit nézed meg.
2018. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
76%

1. Hogy mennyire kongruens.

2. Hogy mennyire őszinte saját magával.

3. Az önreflexiót, ami Magyarországon hiánycikk.

4. A saját magával szembeni következetességet.

5. Stabil, de nem konzervatív, ugyanakkor nem is vadliberális értékrend.

6. A kiemelkedően magas érzelmi intelligenciát.

7. A visszafogott stílust és a kifogástalan modort.

8. Nagyfokú önismeretet.

9. Érzelmi stabilitást.

10. Hasonló legyen a humorérzéke az enyémhez (én elsősorban az intellektuális, abszurd humort szeretem, mint mondjuk a Galaxis Útikalauz Stopposoknak).

2018. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
nem.
2018. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy anyagi helyzetből kb. azt nézem, ne nekem kelljen eltartanom, külsőből meg azt, hogy tetsszen (pont nem a tipikus jópasi az esetem, a párom sem ez a médiaideál szerinti jópasi, mégis ritka mód szexinek tartom).


Amit én nézek:

- legyen intelligens, művelt, tájékozott

- ne legyen bunkó, neveletlen

- legyen határozott, ne nyámnyila

- ne legyen anyuci pici fia

- passzoljon a humora az enyémhez

- legyen figyelmes, de ne nyálas

- ne kezeljen engem vmi elérhetetlen kis hercegnőként, akinek a talpát kell nyalnia egyfolytában meg hímestojás kistündérkeként

2018. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Szépek ezek a kis felsorolt szempontok, de most őszintén volt bármikor is amikor egy pasi úgy csábított el titeket hogy egyből ki tudtatok pipálni a listátokból egy csomó pontot?
2018. jún. 19. 18:17
 39/41 anonim ***** válasza:
én ki tudtam pipálni. még többet is, mint amit elvártam.
2018. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, az én párom pl. csípőből hozta az összeset és még több jót is. Mondjuk elég okos vagyok ahhoz, hogy olyannal össze se jöjjek, aki ezeket nem hozza.
2018. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!