Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma 22-23 évesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma 22-23 évesen a szüzesség egy férfinál? Őszinte válaszokat!

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 08:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
aki szeret annál nem lesz probléma. Egy dologra kell odafigyelni ha arra kerül a sor hogy szex akkor figyelj oda hogy a másiknak tuti jó legyen. az szokott baj lenni hogy aki még nem volt nővel elég hamar elmegy a nagy izgalomtól miközben sokszor elfelejti hogy van mégegy ember. nem hátrány a szuzesseg csak légy figyelmes
2017. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szóval probléma
2017. okt. 1. 08:47
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Neked talán kicsit para lehet hogy bizonyíts. de nem tudsz odafigyelni? ha el is mész attól még ki lehet elégíteni máshogy is egy nőt. az én exem is szűz volt mikor összejöttünk de ő egy önző ember volt eleinte elnéztem mert gondoltam majd belejon de egyre ridegebb lett a dolog és csak neki volt jó nem is érdekelte nekem jó-e
2017. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Elég szomorú hogy sok tizenéves lányon átment a fél világ
2017. okt. 1. 09:03
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem probléma. Miért lenne az? Inkább ez, mint ennyi idősen egy rakás partner.
2017. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%

Nekem probléma. Számomra fontos, hogy a férfi tapasztalt legyen az ágyban és ne nekem kelljen elirányítgatni meg megmutogatni, hogy mi mire való, hanem már ismerje valamennyire a női testet.

De ha egy ilyen pasiba lennék szerelmes, és később kiderülne, bár nem örülnék neki, de ez nem lenne szakítóok. Még az is lehet, hogy istenadta tehetség lesz belőle.


22L (van párom)

2017. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
09.39, miért, te nem szűzen születtél?
2017. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

# 7 Belé már genetikailag kódolták a szexuális tapasztalatokat. Be volt programozva, valóságos szex gépként jött a világra. Csak ki kellett várnia míg a teste is megérik hozzá.


Vagy előző életéből hozta, lehet ott valami kétes erkölcsű nőszemély volt. Aztán itt már minden profi módon ment.

2017. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

Nem probléma. Csak felvet egy kérdést: MI A RÁKOT CSINÁLT AZ ELMÚLT 6-7ÉVBEN?

Jaa! Gondolom a neten próbált "ismerkedni", személyes kapcsolatok NULLA, de csodálkozás az van.

2017. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
6 éve gyerek voltam
2017. okt. 1. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!