Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan ritka az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TrollBoa kérdése:

Miért olyan ritka az érdekes személyiségű nő?

Figyelt kérdés

Kicsit kevésbé offenzíven teszem fel ugyanazt a kérdést.

Szóval a lényeg az volt, hogy a legtöbb nőt nem érdekli igazán semmi más, mint a ruházkodás, szépítkezés, párkapcsoltai ügyek és az egymással való rivalizálás. Érdekelne, létezik-e olyan nő, akiben van belső fogékonyság ezeken kívüleső témák iránt is. Ha igen, ők mikkel foglalkoznak, mit dolgoznak, mik érdeklik őket?



2018. jún. 18. 10:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
92%

"a legtöbb nőt nem érdekli igazán semmi más, mint a ruházkodás, szépítkezés, párkapcsoltai ügyek és az egymással való rivalizálás"

Konkrétan nem ismerek olyan nőt, akit ezek közül bármelyik behatóbban érdekelne :D

Mondjuk "top csajt" se igazán ismerek (kikent-kifent plázacica), külsőre ők inkább átlagosak, gondolom nem sok pasi veszi észre őket.

2018. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
96%
#20-as, nem tűnt föl, hogy én nem azt írtam, illetve nem én írtam, hogy a férfiak nem szeretik a náluk okosabb nőket? Én azt írtam, hogy csupán 1 generációval ezelőtt ebben az országban kifejezetten arra próbálták rábeszélni a nőket mindenféle kért és kéretlen párkapcsolati tanácsadók, hogy ha okosabbak a férfinál, akkor titkolják el, mert rontják az esélyeiket. Még egyszer leírom a szót, mert úgy látszik, átsiklottál fölötte: KÖZGONDOLKODÁS. Ez egy olyan valami, ami nagyon lassan változik. Főleg vidéken.
2018. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
93%

"Azért az állításom átgondolhatnád. A legtöbb embernek eléggé a béka segge alatt van az önkritikája. Hisztis vagy nagyképű ismerőseim sokszor tök random dolgokra fogják a sikertelenségüket."


A másik meg, hogy bizonyára sokaknál így van, de én azokat az embereket tudatosan széles ívben kikerülöm. Ugyanis az ilyen felelősséghárítók rendszerint előbb-utóbb lehúzzák az embert a saját szintjükre, nekem meg arra semmi szükségem.

2018. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
91%

"Lehet cukrozni a szart, a legtöbb nő gáz, ahogy van."


Senki sem tart puskát a fejedhez "most azonnal keress magadnak nőt" felszólítással kísérve.

2018. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
95%

#17 Van egy '68-as Nők lapja évkönyvem. Az aktuális politikai hírek és a szocializmus imádata után a következő a sorrend: sztorik arról hogy a nőnek mindig a legjobban kell kinéznie, bútordivat, divatos kabátok, lélektani cikkek, történelmi érdekességek, szerelmi cikkek (ismert emberek szerelmes levelei, modern szerelem, házasság és válás szerte a világon, stb), gyereknevelés (tisztaság, oktatás, anya-lánya kapcsolat), serdülő fiúk csoportos agressziója, hogyan lehet a házasságot elkerülni, olvasók levelei, keresztrejtvények, frizuradivat, kézimunka tanácsok és ötletek, kozmetika, háztartási ötletek (pl főzéshez, takarításhoz), receptek, végül pedig mesék amiket a gyerekeknek lehet felolvasni, meg gyerekversek.


Az elmúlt 50 évben nem sokat változott az ilyen magazinok tartalma: divat, gyereknevelés, főzés, párkapcsolati topikok és pszichológia. Kíváncsi lennék egy férfiaknak szóló évkönyvben mi szerepelne, akkor és most: szerintem ugyanúgy sport, autók, hódítási tanácsok, esetleg férfidivat. De náluk meg nem lenne háztartás és gyereknevelés.

2018. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
7%

#22: A közgondolkodás alapján minden nő erős és független, minden nő egyenlő. Más dologban meg nem haladt a közgondolkodás?


#24: "A másik meg, hogy bizonyára sokaknál így van, de én azokat az embereket tudatosan széles ívben kikerülöm. Ugyanis az ilyen felelősséghárítók rendszerint előbb-utóbb lehúzzák az embert a saját szintjükre, nekem meg arra semmi szükségem."

Nézz körül az oldalon. Mindenki ezt írja...

2018. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
95%

"A közgondolkodás alapján minden nő erős és független, minden nő egyenlő."


Tényleg? Én egyáltalán nem ezt tapasztalom. Lásd pl. Ákos "princípium"-interjúját, a vak komondoros történetet, a parlamenti képviselők közt a nők arányát, azt, hogy a MAI női magazinok miről írnak, stb.

2018. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
94%
#26-os: sajnos nemcsak általában véve a női magazinok, de maga a Nők Lapja sem változott azóta lényegében semmit.
2018. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
0%

#28: Hivatkozol pár szélsőséges példára egy balkáni országban. Pont úgy, mint amikor azt mondják, hogy a többség a nyerő pártra szavazott, pedig a többség nem rá szavazott.

+ hány női példát tudnál felhozni?

2018. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
88%

"Hivatkozol pár szélsőséges példára egy balkáni országban."


Amelyikben történetesen élünk.


"+ hány női példát tudnál felhozni?"


Mire?

2018. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!