Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan ritka az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TrollBoa kérdése:

Miért olyan ritka az érdekes személyiségű nő?

Figyelt kérdés

Kicsit kevésbé offenzíven teszem fel ugyanazt a kérdést.

Szóval a lényeg az volt, hogy a legtöbb nőt nem érdekli igazán semmi más, mint a ruházkodás, szépítkezés, párkapcsoltai ügyek és az egymással való rivalizálás. Érdekelne, létezik-e olyan nő, akiben van belső fogékonyság ezeken kívüleső témák iránt is. Ha igen, ők mikkel foglalkoznak, mit dolgoznak, mik érdeklik őket?



2018. jún. 18. 10:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
0%

#30: "Amelyikben történetesen élünk."

Szóval, én mondhatom azt, hogy a nők többsége a pénzre megy? Merthát balkáni országban élünk és látni rá a tévében jó pár példát.


"Mire?"

Arra, hogy egy nő azt mondja magáról, hogy ő nem erős és független.

2018. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
88%

"és látni rá a tévében jó pár példát."


Tévé, mint hivatkozási alap LOL Te megrekedtél a 20. században?


"Arra, hogy egy nő azt mondja magáról, hogy ő nem erős és független."


Zsákfaluban aluliskolázott bigott vallásos családok lánygyerekei, BAZ megyei cigánysorok...

2018. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

#16

El vagy tévedve. Ha sikertelen voltam a férfiaknál, nem azért volt, mert értelmesebb vagyok a legtöbbnél. Boldog, szeretetteljes párkapcsolatban élek egyébként, nem panaszkodásképpen írtam azt, amit. Csak mint tényt közöltem, hogy sok férfi megdöbben/meglepődik/megijed, ha értelmes, művelt nővel akad össze.


Nyugika, fejlett önismeretem van, cserébe te vagdalkozol össze-vissza a vakvilágba.

2018. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%

32: "Tévé, mint hivatkozási alap LOL Te megrekedtél a 20. században?"

Lol, nem, ettől függetlenül rengetegen néznek még tévét. Ha most jössz majd valami elszállt bullshittel, hogy te bizony már felvilágosult csoda vagy, aki nem néz tévét, akkor hagyjuk a beszélgetést. Engem a téma érdekel, nem az önfényezés.

De, akkor írok netes portálokat. Így megfelel?


"Zsákfaluban aluliskolázott bigott vallásos családok lánygyerekei, BAZ megyei cigánysorok..."

A médiából mondj már kérlek, konkrét példát. Arról nem is beszélve, hogy az általad említett bigott vallásosok egyre fogynak, míg a BAZ megyei kisebbségieknél bizony kőkeményen ott van, hogy a nő lesz idővel az erős és független és hangoztatja, hogy ő neveli a gyerekeket. (Telep mellett lakom...)

Úgy gondolod, hogy ők a többség?


Az elég érdekes, hogy egy bizonyos lényeges mondatot lazán átugrottál... Csak veszekedni akarsz?


#33: "Csak mint tényt közöltem, hogy sok férfi megdöbben/meglepődik/megijed, ha értelmes, művelt nővel akad össze."

Ja, sok nő is. Amikor nem jött össze egy lány, akkor az tuti azért volt, mert műveltebb vagyok és ettől megijedtek.


"Nyugika, fejlett önismeretem van, cserébe te vagdalkozol össze-vissza a vakvilágba."

Mivel vagdalkoztam? Tényt közöltem. Lehet menni beszélgetni egy pszichológussal, hogy mennyire nem okés az emberek önismerete. De, nyugodtan átfuthatod ezt az oldalt is... Keress olyan kérdéseket, ahol bárki is elismerte volna, hogy esetleg ő csinál valamit rosszul a társkeresés során vagy benne lenne a hiba. Nem nagyon találni ilyet.

2018. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

#34

Én tudom, mi volt velem a probléma társkereséseim során. Hogy másoknak mennyi az önismerete, az nem az én dolgom. Nem értem, miért én vagyok a kötekedés céltáblája, amikor én a saját tapasztalataimat írtam le, nem pedig egyetemes igazságnak vélt véleményt nyilatkoztattam ki.

2018. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
#35: Pont ugyanúgy a saját tapasztalataim írtam le. Ebben nincs semmi kötekedés.
2018. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

#36

Mert neked milyen tapasztalataid vannak velem kapcsolatban?

2018. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
0%
#37: Bemásolnád, hol írtam rólad azt, hogy veled kapcsolatban van bármilyen tapasztalatom?
2018. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz érdekes személyiség alatt, Kérdező?

Ez gondolom mindenkinél szubjektív.

Nőies nő vagyok, emellett viszont olyan dolgok érdekelnek, mint a hadtörténelem (1 és 2. vh), a CrossFit vagy a rockzene, meg egyéb intellektuális dolgokról is nagyon szívesen beszélgetek.


De ez pl én vagyok. Ez lehet Jóskának baromi unalmas, Pistának meg pont passzolna.


27n

2018. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

#38

16-os válasz azért elég egyértelműen arra utal, hogy én önvizsgálat helyett másokat okolok, pedig de pozitívnak tartom a azemélyiségemet, holott...

2018. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!