Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogy elviseljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy elviseljem?

Figyelt kérdés

A párommal együtt élünk de sajnos pénzügyi problemáink voltak.Ezért kitalálta hogy elmegy külföldre és ha minden klaffol után megyek.Sajnos most nem volt lehetőségem elmenni vele..

A baj az hogy még csak ma ment el de megtudnék őrülni,annyira fáj és rossz.Teljesen üres vagyok nélküle ,hiába költöztem addig haza,egyszerűen nem birom.Legszivesebben utána futnék.. :(

Probálok pozitivan gondolkodni hogy értünk teszi,a jövőnkért,de nem megy,elviselhetetlen és kegyetlen nélküle hónapokon keresztül,mikor minden napot együtt töltöttünk.



2018. jún. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem egy kicsit durva,hogy otthagyott...majd jössz ha tudsz alapon. Én biztos otthagynám.
2018. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló durva,hogy ott hagyta ? tuti ott hagynád ? Majd rájössz, mikor nem anyuci adja a büfére valót, apuci meg a bulizni valót.... Ott írja, hogy anyagi gondjaik voltak, elment külföldre pénzt keresni :D Szánalmas emberek vannak komolyan. Miért nem tudtál vele menni egyébként ?
2018. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert nem lett volna hol laknom. :)
2018. jún. 19. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, mi 1000km-t kellett legyünk egymástől fél évig.


Pokoli volt, csak háromhetente tudtunk találkozni, és miután mindent elintéztem otthon utána jöttem 1,5 évvel ezelőtt.

2018. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És hogy tudtad elviselni a hétköznapokat nélküle?..Mennék én valamerre csak most nem tpalom a helyem a vilagban nelkule. :(
2018. jún. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!