Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitív dolog ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív dolog ha egy nő szereti nézni a futballt? (egyéb sportokat is szívesen néz)

Figyelt kérdés
Soan őrültnek néznek emiatt, pedig szerintem nincs benne semmi különös. Nagyon szeretem nézni, szurkolok a csapatomnak, a mostani vb-n is szinte az összes meccset láttam. Nem divatból, már sok éve rajongok érte, de elég megosztónak érzem az embereket ezzel kapcsolatban. Ti szeretnétek ha pl. barátnőtök/feleségetek veletek együtt szurkolna?

2018. jún. 19. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Munkanélküli vagy?
2018. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Mivel én gyűlölöm a focit, nekem semmit nem jelent.
2018. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem :D A szinte az összes az azt jelenti,hogy leginkább 5-től és 8-tól nézem, ha sikerül úgy alakítani a munkám, akkor a délutánit is nézem.
2018. jún. 19. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy focirajongó srácnak pozitívum. Egy nem focirajongó srácnak teljesen semleges.
2018. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Ezt minden férfi szeretné aki szereti a focit... Ugyanez igaz bármi másra... ha valami közöset szerettek az midnig jó pont
2018. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok foci fan, de az EB-t és VB-t mindig megnézem. Szóval ez mindenképpen imponáló lenne, hogy nem nyűg követned a mérkőzéseket. Megengednéd, hogy a szerelmed kifesse a kedvenced zászlaját a pofidra?
2018. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

inkább csináld a sportot.


tuti befigyel egy kis naribőr a sok tespedés miatt....

2018. jún. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor többet néznéd mint én! :D Régen nagy fan voltam, mára ez elkopott...


Ámbátor ha kézilabdáról lenne szó, akkor veryhappy lennék, meccsre járás bónuszpont lenne. ^^


De amúgy, persze pozitív! :)

2018. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a focit szóval inkább negatívum.
2018. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semleges
2018. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!