Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak pasik, akiknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak pasik, akiknek ha tetszik egy nő, szándékosan más nőket említ/megnéz látványosan előttük? Miért csináljátok, milyen jellemre vall?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiány? Így méri fel, hogy érdekli-a másik?


Nem féltek, hogy ez visszás dolog?



#tetszik #férfi más nőkről beszél
2018. jún. 21. 17:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

# 6 Ehhez az 1. randis szituhoz amit írtál, volt hasonló itt is( bár nem randi): kint voltunk egy társasággal, előtte is adott olyan jeleket, ami utalt arra, hogy tetszem neki.

Majd úgy a 2. vagy 3. (!) ilyen más nő-megnézős, hangos megnyilvánulása után már reagáltam én is a dologra, és hagytam is volna a francba. (Gondoltam ok, ez csak haverkodik.) De onnantól meg jött látványosan.


Komolyan még nem láttam ilyet. De örülök, hogy leírtad a történeted, mert tudom, hogy kapcsolatban is ilyen lenne ő is. Egyébként nárcisztikus szerintem mindkettő..

2018. jún. 21. 19:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen haverom. Fel akartam szedni egy csajt, és ezt a tanácsot adta, hogy beszélgessek előtte mással, érezzem jól magam, és akkor féltékeny lesz 😃 haaagyjooonmmááárr! 😃 - gondoltam. De azért megpróbáltam. És működött. Utána ezerrel foglalkozott velem a csaj.


Szóval nem csak az, hogy pasik vannak, akik ezt használják, hanem nők is, akik erre tényleg kapnak. Mindemellett szerintem undorító, mert utálok jópofizni 😃 szóval azóta nem alkalmaztam, és nem is szeretném.

2018. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 12 Nekem is hihetetlen, hogy tényleg van, aki erre kap?


Én egy iylen szitu után konkrétan hanyagoltam a srácot (gondoltam ok, félreértettem, csak haverkodott), és ő jött hozzám(!!) utána jópofizni végig ezerrel, de úgy, hogy előtte sosem..


KI érti ezt? :D

Amúgy ne csináld, szerintem ez a taktika az alacsonyabb önbecsülésű embereknél működőképes ( bizonyítani akar magának is, hogy igenis ő is ott van), de nálam pl kuka ez a viselkedés. Már csak azért is, mert ezt szintén egy önbizalomhiányos ember csiálja a másikkal ( direktbe nem mer kezdeméynezni, helyette előbb a reakciódat keresi, de azt is csak yilen közvetett módon).


Szóval ez nagyon nem férfias. :)

(Bocs a rizsáért, de elég pszicho beállítottságú vagyok és szeretem emgérteni az okokat :D)

2018. jún. 22. 14:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Lépjünk túl ezen az alacsony önbecsüléses szövegen. Az oldalon még senkit sem láttam, hogy magáról ezt mondta volna, viszont rengetegen előadták, hogy az alacsony önbecsülésű nőknél működnek dolgok és náluk bezzeg soha, semmi.

Legyünk őszinték: Ha valakit elvakít a rózsaszín köd, önbecsüléstől függetlenül ilyen helyzetben átvált féltékenyre és jobban fog teperni. Nő és férfi egyaránt. Nem mindenki, de a többség így működik.

2018. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#3 voltam


Kiegészíteném annyival, hogy számomra ez a viselkedés akkor zavaró, ha tetszik az illető férfi, aki viszont engem semmibe vesz.


Ha nem izgat különösebben a srác lesz_rom kikről áradozik a jelenlétemben, hidegen hagy,egyáltalán nem zavar,de ha bejön akkor rosszul tud esni. Olyan vagyok kicsit mint az egyik előttem lévő hozzászóló,aki 10 éve házas. Érzékenyek jelleműek vagyunk.

2018. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

# 14/ Pedig nálam is volt rózsaszín köd, bevallom..

Nem tudom, hány embernél működik ez, de most már figyelni fogom. :) Nálam pl ellentétes viselkedést váltott ki, köd ide, köd oda. (Talán mert tudom elégedett vagyok magammal és tudom, hogy mások meg értem vannak oda, ezért nem érném be kevesebbel. A másikban csalódok ekkor, és nem magamban. De ez én vagyok, ezért írtam az önbecsülés kapcsolatát ide).

2018. jún. 22. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!