Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a "főnököm"?

Figyelt kérdés
Mindig be jön hozzám, az a lényeg neki megfog ja vállam vagy megnyomkodja ha megy mellettem átöleli vállam. Mindig jobban közeledik, de családja van és ez nekem nyomasztó. Mások előtt is konkrétan kijelenti hogy bizony én kellek neki. Próbálom elkerulni, de akkor is csak jön és mosolyogva néz.
2018. jún. 22. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Elég nyilvánvaló, hogy miért.. meg akar fektetni.. nincs ebben nagy rejtély.
2018. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyet csinál és zavar téged akkor jelentsd! Istenem emberek, vannak lehetőségek ez ellen tenni. Miért nem szokás ezeket használni?


25/F

2018. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert konkrétan ő csak a helyettes most. A rendes műszak vezető ő egy nő gyűlölő várom... Nem tudom felfogni egy 35eves fiatal férfinak mi abban a jó ha így nyomul egy alkalmazottra
2018. jún. 22. 06:47
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert hagyod. Első ilyennél le kell állítani. Nem tetted, hagyod magad, ő meg nyomul tovább, mert tudja, hogy tetszik neked, és csak idő kérdése, hogy megdugjon.
2018. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pofatlan. Azt hiszi, mert a fonokod, barmit megengedhet maganak. Kuld el finoman a p.ba.
2018. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen az a tipikus, hatalommániás gerinctelen típusú féreg. Sürgősen rázd le magadról, tedd egyértelművé azt, hogy nem akarsz tőle semmit, (ha így van).
2018. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!