Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első csók vagy belobbantja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók vagy belobbantja a tüzet, vagy örökre kioltja azt. Vélemények?

Figyelt kérdés
Most nem a buliban részegen kiosztottakra vagyok kíváncsi. Hanem barátként, vagy randin elcsattan az első csók, amikor ott a másiknak az íze, nyála. Volt már olyan, hogy valakiből kiábrándultatok, hogy inkább mégse akartok tőle semmit, mert nem tetszett, vagy pont az ellenkező eset, hogy addig nem vonzódtatok igazán hozzá, de az első csók után beindított valamit és mások lettek a szándékaitok?
2018. jún. 22. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
önimádó vagy
2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
66%
#1 Ch annyira jó hogy egy kérdés alapján el tudod dönteni hogy a másik mi...
2018. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
pont erről szól a kérdés nem?
2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Volt hiányzott két foga!!!😨
2018. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:
76%
#4 csak jobban akart futyulni :D
2018. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, budos volt a szaja es kb az orromrol is csorgoty a nyala-visszatero emlek.
2018. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Twljesn jól megfogalmaztad. Nálam a csók mindig meghatározó volt. Akivel nem volt jó az első csók onanntól fogva nem is érdekelt. Az első csók nekem ilyen áramütés szerű érzés kellet hogy legyen. Ebből 3 volt életem során. Az utolsó már 7 éve tart.
2018. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy nem tetszett annyira a srác külsőre, de a csókja... wow. Utána majd' megvesztem érte.
2018. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen múlik egy kapcsolat, persze jó, ha az első csók jól sikerül. Nekem volt olyan, hogy nagyon szerelmes voltam egy srácba, de az első csók nagyon rossz volt, egyikünk sem élvezte, aztán még egy darabig rossz volt, de előbb-utóbb belejöttünk és nagyon jó lett. Szerintem biztos azért volt rossz az elején, mert mindketten tapasztalatlanok voltunk.

Volt olyan barátom is később, akibe nem voltam szerelmes, de megcsókolt az első randin és nagyon jó volt, aztán ősszejöttünk, továbbra sem voltam belé szerelmes, de hihetetlenül jól csókolt. Ennek ellenére mégis szakítottunk kb. másfél hónap után, mert nem voltunk szerelmesek, és a jó csók nem elég. 21/L

2018. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szélsőséges dolgokban még nem volt részem. Két tapasztalatom van csak valaki tetszik és jó is az első csók, vagy valaki tetszik és semleges az első csók, van még mit javítani rajta.

A kiábrándító csókkal még csak buliban részegen találkoztam hála az égnek.

2018. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!