Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves nők ezt hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nők ezt hogyan fogadják?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy a huszonéves nők hogyan fogadják, ha egy korukbeli, de láthatóan idősebb, maximum 30k. férfi magázza őket, pl. kezét csókolommal köszön? Pozitívan? Közömbösen? Viccesen? Ti mit gondoltok erről, ti hogyan fogadnátok?

2018. jún. 22. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Van akinek jol all ez a stilus, mert illik hozza, de a legtobb embertol modoroskodasnak tunik tenyleg.
2018. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Herótom van tőle, 20 éves vagyok, elég, hogy a kisgyerekek néniznek.
2018. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezét csókolom az öreg bácsiktól aranyos, de másoktól kellemetlen és irritáló.


Hivatalos közegben, vagy akár üzletben teljesen normális a magázódás, semlegesen érint. Egy kellemetlen helyzettől meg is kímélheti magát a másik.


Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, volt hogy hivatalos közegben kapásból le tegeztek ami nem zavar, de egy iratomat átnyújtva észlelte a másik fél, hogy rég elmúltam 18; cseppet megakadt a nyelve, zavarba jött és rögtön magázódásra váltott. Na az vicces volt :D

2018. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző, engem 30 felül letegeznek folyamatosan. És húsz évesen engem is néniztek. :D Nyugi, eléred a harmincat, tegezni fog mindenki.
2018. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja 12. válaszolónak szólt
2018. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb. korombeliről van szó, akkor én jobban szeretem, ha tegeződünk ilyen és ezekhez hasonló nem hivatalos szituációkban, mert nekem az sokkal kényelmesebb, természetesebb. Egy velem kb. egy idős sráctól/lánytól nem várnám, hogy elkezd magázni pl. eladóként... De ha valaki mégis magázódni szeretne, akkor jó, felőlem mehet. Viszont akkor maradjunk meg a normál “Jó reggelt/napot/estét” köszönéseknél, mert én speciel a kezét csókolomtól hányok... Utálom (és egyébként az összes lány-nő ismerősöm így van vele), de szerencsére nem is túl gyakori.
2018. jún. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%

És ha úgy köszönök a húspultból, hogy "kezit csonkolom", akkor milyen a megítélésem?

31/f

2018. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
#17 szerintem udvarias, én útálom, ezt a mindenki tegez mindenkit rendszert. A magázódás nem öregít, csak azt jelzi, hogy nem vagy már gyerek.
2018. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

21 eves lany vagyok, alt. csak az idos ferfiak szoktak ugy koszonni , hogy kezet csokolom, szep napot a holgynek.

De neha hallom ezt fiatalok , 20-30 eves pasiktol is. Kicsit nevetsegesen hangzik, meg javaban tegeznunk kene egymast.

2018. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem teljesen mindegy mivel köszön. csak ne csókolomozzon.
2018. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!