Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves nők ezt hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nők ezt hogyan fogadják?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy a huszonéves nők hogyan fogadják, ha egy korukbeli, de láthatóan idősebb, maximum 30k. férfi magázza őket, pl. kezét csókolommal köszön? Pozitívan? Közömbösen? Viccesen? Ti mit gondoltok erről, ti hogyan fogadnátok?

2018. jún. 22. 22:30
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Érdekes volt az eddigi válaszokon végigmenni. Én alapvetően nem vagyok oda a régies stílusért, ettől függetlenül nem tudok egy hivatalos helyzetben (ez alatt pl. egy szimpla bolti vásárlást vagy egy irodai ügyintést is értek) letegezni egy teljesen idegen lányt, még akkor sem, ha látom rajta, hogy minimum 10 évvel fiatalabb. A magánszférában természetesen én se magázódok, maximum azzal, aki idősebb és nem ajánlotta fel a tegeződést. Összességében véve szerintem ez nem modoroskodás, hanem az alapvető tisztelet megadása, de pont azért érdekelt az itt megfordulók véleménye, mert a mai korszellem egyértelműen a tegeződés irányába viszi el a kommunikációt, lásd például azokat a fiatalok, akik - pl. a Mekiben - a szüleik korabeli vásárlókat is simán letegezik.
2018. jún. 24. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!