Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet amögött, hogy egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet amögött, hogy egy 21 éves lány 45 éves pasival jön össze?

Figyelt kérdés
Egyik régi gimis barátnőm, akivel már nem tartom a kapcsolatot összejött egy 45 éves pasival. Én nagyon negbotránkoztam ezen, amikor megtudtam. Nem lehet, hogy a férfi csak ki akarja használni? Igazából nagyon aggódom érte.
2018. jún. 27. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

“Akivel már nem tartom a kapcsolatot - nagyon aggódom érte”


Jah, el tudom képzelni mennyire. Csak simán kukacoskosni akarsz más életében. Nem mindegy neked, mit csinál? Felnőtt nő..

2018. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vagy inkább a barinőd akarja kihasználni a pasit??

De ez inkább kölcsönös kihasznàlás, a pasi kap feszes pinácskát, a barinőd meg kap érte eltartást, nyaralást stb.

2018. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez a trend. Ugyanigy van idosebb no plusz joval fiatalabb fiu.

Ha mindketto akarja a kapcsolatot,az nem kihasznalas. Marpedig mivel lehetne kenyszeriteni egy fiatal lanyt???

N

2018. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nem biztos, hogy kihasználja... De minden esetre nem hinném hogy sokáig fog tartani. De bármi megeshet. Egyet tudok javasolni, hogy hagyd az ismerősödet, és csak akkor avatkozz bele, ha egyáltalán beleakarsz, amikor már tudod bizonyítani, hogy kihasználja. 21/N
2018. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Irigykedsz? :D
2018. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nézd, időnként lehet meg kell mártóznia egy adag vazelinben a barátnődnej, hogy a fingója jól csússzon, de ha neki nincs ellenére, akkor ez nem kihasználás!
2018. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"money, money, money"
2018. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt soha nem értettem, miért akarják a másik ember gondolkodását, érzéseit megérteni, na és ha neki más, miért botránkoznak meg, hogy más nem úgy gondolja, érzi, mit ő. Miért kéne mindenkinek egy sablon szerint élni?

Egyáltalán nem biztos, hogy a férfi kihasználja. Voltam olyan helyzetben, ahol 30 év volt a különbség és a nő nem tágított, kijelentette, kellesz és kész. Én, tisztában voltam vele, ez 1-2 évig tarthat és ez a vonzalom, rajongás a részéről el fog múlni.

Akkor ott, azt érezte, minden kép kellek neki, hogy miért, na ez kérdés.

2018. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Egyszeru. A baratnod megkapja azt, amire szuksege van: nem egy jatekfuggo, hulye kis nyikhajjal kell a lepusztult, 120 eves, de szettuningolt tragacsban egni, es elviselni a sok hulye havert, bulit, pialast, hanem egy normalis pasi kenyezteti, aki valodi, sikeres ferfi. Es a ferfi is megkapja ami neki kell: egy feszes, jo testu not, aki nem akar meg gyereket, nem akarja, hogy elvegyek, nincsenek magas elvarasai, nem kerul sokba, nem cseszegeti mindenert, es felnez ra.
2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, ott a pont.

Kérdező valószínű valami szűz fiúka, aki azon vergődik, ha valakinek van kapcsolata.

Nem elég, hogy a saját korosztálya is konkurencia, még ott vannak az idősebbek is...

Szar ez a versengés, igaz?

2018. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!