Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Vasárnap színházban voltunk és a barátnőm elhozta a testvérét, akit nem ismertünk még. Beszélgettünk egy keveset, és hétfőn rámírt viberen(gondolom a barátnőmtől szerezte meg a számom). Eleinte azt hittem nincs ezzel semmi gond, ott ismertem meg és normálisan el lehetett vele beszélgetni aztán tegnap elkezdett félreérthető témákról beszélni, pedig írtam neki, hogy nem lehet több mint sima ismeretség, de kijelentette, hogy nem érdekli.stb.. Arra gondoltam elmondom a páromnak az egész történetet vasárnaptól kezdődően. Szerintetek ez jó ötlet?
2018. jún. 27. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És ha elmondod, akkor mi lesz? Neked kell megoldani.
2018. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Nevezzetek h,,lyének, de nekem ez a dolog sántít több oldalról is. Eleve nem akarom azt elhinni, h ha te először találkoztál vele, akkor a kedves barátnőd csak úgy megadta neki a számodat (akkor sem ok, h a testvére), h viberen beszélgessetek, miközben tudta, h párod van. Ráadásul ott a csomó közösségi oldal, amin simán rád írhatott volna, nem kellett volna ehhez a számod. De oké, mondjuk azt, h megesik. De a párodnak, h h nem említetted már rögtön akkor, amikor rád írt? Mert elmondásod szerint meglepett, h pont viberen írt, amihez telefonszám kell és én az ilyet már csak érdekességképpen megosztok a párommal... H mit gondol. A következő: "Gondolom a barátnőmtől szerezte meg a számom." Gyenge... Szerda van és még csak a kérdés kiírása sem kérdezted meg a nagyon jó barátnődet, h ő adta-e meg a számodat? Aztán most gondolkodsz, h el-e mondd a párodnak... És tényleg, én nem az az ember vagyok aki ellenzi a férfi és nő kommunikációt. De ez a történet sok oldalról nem ül számomra.
2018. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De érdekes, hogy itt neki kell elintéznie - amivel 100%-osan egyetértek -, de ha anyóssal van probléma, akkor "hát szólj a fiának, mégiscsak a fia".
2018. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13. Az egész más példa. Ott anya-fia kapcsolatról van szó. Itt pedig kvázi idegen-idegennel szemben, ahol egyiknek sincs köze a másikhoz, amíg valaki nem húz határozottan egy határt. Esetleg még a barátnő állíthatná le a tesóját, mivel elég szépen ő is benne van. De a legtisztább lenne, ha a csaj felnőtt ésszel gondolkodna, ha már kanja van és lekoptatná a piócát. Annyira nem lehet gáz ez a "nyomulós" ha szerda van és még mindig "bírja" az udvarlást és hagyja is...
2018. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!