Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjem el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engedjem el ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Barátommal több éve együtt vagyunk, a húszas éveink közepén járunk. Az utóbbi 2 évben sajnos semmi jóra nem tudok emlékezni a kapcsolatunkban, én is sokat hibáztam és ő is, viszont míg én változtattam, ő ugyanolyan maradt. Úgy érzem, csak arra kellek neki, hogy kölcsön tudjon kérni tőlem, meg hogy intézzem a hivatali ügyeit. A szex sem jó sajnos, abban is hiába szólok, nem változtat, azt csinálja tovább, ami szerinte jó nekem. Van, hogy napokig felém se néz, nem keres, ha együtt vagyunk, az pedig borzalmas. Elmondta, hogy el akar venni feleségül, eljegyez ebben a hónapban. De akkor miért nem képes megváltozni egy kicsit a kedvemért? Szerintetek el kellene engednem ezt az egészet?
2018. júl. 1. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezekután te még igent mondanál neki...? tyűh..
2018. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha még a szex sem jó, minek vagy vele?
2018. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Az alapján hogy meg akarja kérni a kezed, úgy tűnik hogy ő nem veszi észre hogy gond van....
2018. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom a szakítást javasolni, de esetedben ezt ajánlom, nagyon nem jó ötlet a házasság, és ezekre a problémákra nem is megoldás. Fiatal vagy még ahhoz, hogy olyan ember mellett köteleződj el, akivel ennyi ponton nem értetek egyet, illetve nem tudjátok egymást boldoggá tenni, akit nem érdekel, hogy te hogyan érzed magad ebben a kapcsolatban.
2018. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan, te annyira tartod csak magad, hogy súlyos pénzeket fizetsz azért, hogy elvegyenek feleségül? Nagyon gáz vagy...
2018. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "kapcsolat" több sebből is vérzik. Nézzük csak:

- 2 éve (!!!!) semmi jóra nem emlékszel a kapcsolatotokból

- nem változtat semmin, hiába kérted rá

- nem foglalkozik veled

Ezt mégis minek erőltetni?


Én sem vagyok annak a híve, hogy az első problémánál dobni kell a kapcsolatot a kukába, meg alkalmazkodás is van a világon, de úgy látszik, a kedves párod erre nem hajlandó. És a siker felerészt őrajta múlna. Tehát?

2018. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem menj hozzá feleségül.
2018. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a fas­zért vagytok együtt még, ha ilyen rossz?
2018. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!