Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól ebbe bele anyám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól ebbe bele anyám, és miért tesz rám ilyen megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és vele élek, még tanulok.

Van egy fiúbarátom akivel néha lefekszünk egymással, csak barátok vagyunk extrákkal nem járunk egymással. Úgy heti 1-2 alkalom, vagy ő alszik nálunk vagy én alszom ő náluk.


Anyámnak persze nem tetszik, amikor átjön mert úgy gondolja a fiú kihasznál engem.

Hiába mondtam már neki, hogy nekem ennél nincs is igényem többre. Egyszerűen nem érti meg..


Legutóbb mikor itt nálunk volt, anyám folyamatosan próbálkozott, nem hagyott minket békén minden hülye indokkal jött, hogy csak zavarjon minket, nagyon felidegesített.

Másnap mondtam neki, hogy többet ne legyen ilyen gyerekes és fogadja el, hogy én így érzem jól magam.


Persze jól összevesztünk csak. Elhordott egy utolsó erkölcstelen ku..nak, és ő tudja, hogy mennyivel jobb lenne nekem egy normális kapcsolat ahol megbecsülnek nem csak szexre tartanak. Ezen persze teljesen kiakadtam, a végén már ordibáltunk egymással, és még neki állt feljebb, hogy kikértem magamnak, hogy engem nem tart senki sem szexre, nem ő (mármint asrác) akarja, hogy így legyen hanem számomra is teljesen jó egy ilyen kapcsolat, nem vagyok szerelmes nem rajta jár egész álló nap az agyam, mikor olyan kedvünk van írunk egymásnak és akkor találkozunk aztán szexelünk, nem kell mindenféle közös program jut mellette elegendő időm magamra és a tanulásra is, ráadásul a szexet élvezem vele, másnap energikusabb vagyok tőle és boldogabb, persze ezen is csak hüledezett mint valami apáca és mondta, hogy takarodjak a szeme elől.


Holott neki is van valami pasija mert eljár itthonról, úgyhogy nem értem mit beszél nekem erkölcsről.


Nem szeretném, hogy enynire megromoljon köztünk a kapcsolat, hiszem mégis csak anyámról van szó, de irtózatosan zavar, hogy képtelen elfogadni azt ami nekem jó. Miért nem érti meg ezt? Hogyan tudnám megmagyarázni neki, hogy számomra ez egy teljesen kielégítő kapcsolat?

Nagyon rosszul esik, hogy így beszél velem mert teljesen indokolatlan, eddig mindig beszámoltam neki a fiúkkal kapcsolatos ügyeimről, ő volt az első akinek elmondtam, hogy elveszítettem a szüzességem, és akkor teljesen megértő volt bíztam is benne, ez mára a viselkedése miatt teljesen megváltozott, nem is beszélünk semmiről szinte, mert egyből feszültek vagyunk egymással.

Egész életemben két fiúval feküdtem le, és még így is azt mondja, hogy egy nagy ku.. va vagyok, ez annyira elszomorít, fáj hogy így bánik velem!


Bocsánat, hogy így kiakadtam és lehet nem fogalmaztam teljesen érthető módon, teljesen kivagyok már ettől az egésztől.



2018. júl. 3. 16:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%
Ezzel az anyád csak azt érte el, hogy megtanulod, nem fogod beavatni többet a dolgaidba. Felnőtt ember vagy, ennyi idősen már el lehet dönteni, hogy mi a jó neked, nem kell várnod a jóváhagyására.
2018. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én nem engedném meg, hogy a dugópajtid nálunk éjszakázzon heti 2-3x.
2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

21-es, igen, de a felnőtt kisasszony, ha annyira felnőtt el is költözhet.


Bocs, hogy az anyja tök jogosan ki van akadva, hogy a felnőtt lánya egy szobával az övé mellett dugatja magát most épp ezzel, aztán azzal.

2018. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Gondolom a pasidnak a fogyasztását is te állod, amit nálatok használ?"

Ezt a dumát :)

Leeszi a megfelelő mennyiséget, amikor ő van a pasinál, így ha kb. azonos az étvágyuk, egyik famíliát se éri nagy kár. Utána meg lehet azon matekozni, h az egyiknél téliszalámi van, a másiknál csak óccsó parizer :)

2018. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2018. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#23: 21 vagyok, az anyjának attól jobb lesz, ha elköltözik a lánya? Akkor aztán végképp nem fogja tudni mit csinál. De ezzel a viselkedéssel tényleg ezt fogja elérni. Az alapján, amit a lány leírt magáról NEM tartom ribizlinek. Én az anyja helyében nem így reagáltam volna.
2018. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!