Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, ti is utáljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti is utáljátok, ha egy nő dicsér titeket, megjegyzi, hogy milyen okosak, kedvesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy olyan érzésem van ilyenkor, hogy barátzónában vagyok. Akitől akar valamit egy nő, azt nem dicsérgeti ilyen módon, nem?
2018. júl. 3. 20:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es, olyan dicséretről van szó, amiből érződik, hogy nem akar semmit.
2018. júl. 3. 20:50
 12/18 A kérdező kommentje:
Vagyis 10-es
2018. júl. 3. 20:50
 13/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
8%
Kimondottan gyűlölöm. Észre se veszem az ilyet, egyik fülemen be, a másikon ki. Ha én leszek Magyarország miniszterelnöke (soha!), majd akkor esetleg elismerően bólintok rá, hogy okos vagyok.
2018. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

NEM kell mindenbe negatív tartalmakat belelátni! Eddig azt hittem, ez a nők szokása, erre itt egy ilyen kérdés XD

Ha én azt mondom egy férfinak, hogy "olyan kedves vagy", azzal elismerem egy jó tulajdonságát vagy cselekedetét. Ennyi, pont. Ez NEM azt jelenti, hogy "nem jössz be nekem", és azt se, hogy "bejössz nekem". Nem kell kombinálni!

2018. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Azt is amikor a külsőm dicsérik, hogy szép a szemem, vállas vagyok, csinos vagyok.

De az jobban esik, amikor valamilyen eredményemet ismerik el.

2018. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#7: igy van. Az apaskodi/anyaskodo ez buno stilus kizott van nemi atmenet. Az oszinte pasikat szeretjuk.
2018. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak az első pofonig dícsernek
2018. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Annyira dicsérni akarnak, szüljenek egy gyereket és dicsérgessék, babusgassák. Bár akkor abból egy szerencsétlen felnőtt lesz.
2018. júl. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!