Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi jóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi jóra számíthatok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatomban elég boldog vagyok, nagyon örülök, hogy olyan barátom van amilyen. Mellettem van nehéz időkben, segít, ha beteg vagyok, vagy ha más problémám van (vigasztal), támogat a céljaimban, érzem, hogy fontos vagyok neki.

Egy éve vagyok vele együtt, azóta elég sokat változott miattam. Én is miatta részben. Például nem egy folyton írogatós fajta, nekem mégis ír minden nap magától, nem sok helyre jár el, meg nem mindenhova, de volt hogy eljött a kedvemért oda is ahova magától nem jutott volna eszébe. Nem volt egy konyhatündér, nem érdekelte a sütés-főzés, nekem mégis sütött sokszor (igaz, ugyanazt a pár dolgot de mindegy) meg csinált vacsorára valamit mikor nála voltam ( nem nagyon bonyolultat de az mindegy). Meg, kicsit munkamániás volt, de mióta velem találkozgatott, kevésbé dolgozik, és jobban odafigyel magára.

Én is változtam miatta, de a kérdésem a következő: a kapcsolatunk nehezen indult, ő akart is velem lenni de voltak kételyei is. Végül mondtam, hogy így rabolja az én időmet is ha sokáig húzza. Mellettem döntött, de beszélt róla, hogy ő nem fog összeköltözni, meg házasodni . Most nyilván én sem akarok. Tudom hogy örülhetek hogy ennyit alakult miattam. Nagyon örülök is, hogy ennyi mindent megtesz értem meg igyekszik tenni a kapcsolatunkért. De vajon hosszútávon (éveken keresztül) mennyire működhet? Például ha az elején azt mondta hogy nem házasodik, meg költözik össze. Oké, igaz hogy azt amúgy se 1 év után szokták általában de itt is sokszor olvasni, hogy ha fenntartásai vannak az elején az már rossz. Viszont, ha ezt mondta a legelején akkor biztosra vehetem hogy nem fog 1-2-3 évnél tovább tartani? Vagy változhat addig? Már amiket megtesz értem, mondjuk az is elég nagy dolog, szóval lehet ebből még bármi, attól függetlenül amit akkor mondott?


Így, hogy 1 év alatt sokat változtunk mindketten, így elgondolkodok néha, hogy hova fejlődnénk ezután, vagy mennyire számíthatok rá hosszabb távon.


2018. júl. 4. 09:38
 1/3 A kérdező kommentje:
És igaz, hogy nem kell a jövőn rágódni, csak van bennem néha egy félelem, hogy elveszítem. Meg, ha előre tudható, hogy mire számíthatok, akkor jobb lenne előre felkészülni...
2018. júl. 4. 09:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő 30.
2018. júl. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!