Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalmi teszt, hogy döntenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmi teszt, hogy döntenétek? - Férfi kirakja az asztalra a kezét széttárt újakkal, nő közé vág egy kést. Melyik nem hogy dönt? Belevágnád? Otthagynád?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel ilyeneket játszottunk, annyira hiányzik az a lány... a többiek meg bolondnak néznek, hogy otthagynám a kezem :) Kiábrándító...


Szóval hogy döntenétek (és a párotok hogy döntene)?

27/F


2018. júl. 5. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azért írtad ki ezt, hogy itt nosztalgiázz nekünk a voltbarátnődön?


Amúgy ez nem bizalmi tesz, vannak nők akik nem szándékosan tennének kárt benned, hanem azért mert annyira ügyetlenek, hogy véletlenül is rossz helyre szúrnák....

2018. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem nosztalgiázás gyanánt, csak akikkel ismerkedek, olyan unalmasak, és nem tudom miért - bár látom neked sem esett le a dolog BIZALMI szintje.


Persze a csaj gyorsan, erőből vágja bele (nem hezitálunk, célozgatunk), 4 eshetőség van:

-Csaj nem vágja bele (fél, meggondolja, stb.), srác elhúzza (szintén fél, meggondolja, stb).

-És persze a változattól függően vagy az ujja közé vágja, vagy bele a kezébe.


Amúgy vicces, nem is tudom, melyik eshetőség rosszabb - ha közé vágja, igazából vége a mókának (persze kicsit felmegy az adrenalinszint), viszont én jobban örültem volna ha átszúrja - fél óra múlva a sürgősségin röhögünk, 3 nap alatt begyógyul, és még 50 év múlva is jó visszaemlékezni rá, és lehet mesélni :)

2018. júl. 5. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vágtak még kést az ujjadba, ugye? Ha úgy megy bele, akkor levágják az egészet. Ez nem bizalmi teszt, hanem szerencsejáték. Inkább tűnsz 17 évesnek, mint 27-nek.
2018. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi kellett volna leessen nekem ebből?xD Ehhez ügyesség kell szerintem, nem valami köztetek lévő "spirituális kapocs" vagy "bizalmi szint".. Ha pl. én ügyetlen vagyok ilyesmihez, akkor akármennyire nem akarok kárt tenni a páromban és szeretem, attól még megtörténhet, ha nincs rutinom ilyesmiben, nem elég élesek a szemeim a pontos célzáshoz. stb.


"viszont én jobban örültem volna ha átszúrja"


Ja, szóval mazohista vagy, mindent értek...

2018. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyenge szintű játék, nem a bizalomhoz van köze, szimplán csak hülyék, felelőtlenek voltatok. Én ilyet biztos nem játszanék senkivel, mert béna lennék hozzá, de ha ügyes lennék is történhetne baleset.

Az, hogy a balesetin köttök ki, még a lightos verzió.

2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok filmet neztel haver?
2018. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint a párom két hülye szerelője. Ugyanez, csak üllővel, egy nagy kalapáccsal, és seg.grészegen. Naná, hogy az lett a vége, hogy szilánkosra zúzta a kézfejét. Ott ordítottak, hogy "azt hittem nem mered, azt hittem elhúzod". Hatalmas szerencse, hogy meg tudták menteni a kezét, és nem a jobbot rakta oda.

Senki se röhögött, se akkor, se most.

2018. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tévedsz hetes. Én röhögök :, D

31/f

2018. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem jó tudni, és nem feltétlenül baj, ha a párom tudna "ártani" nekem - legalábbis ha sztrókban lebénulnék, örülnék, hogy van aki tolókocsistól belök a medencébe, ahelyett hogy 30 évig pelenkázna vagy beadna egy otthonba...
2018. júl. 6. 12:26
 10/10 A kérdező kommentje:

A 7-en én is röhögtem :)

A kés 1 hét alatt begyógyul, de kalapács, csontok... rossz kombináció.


Erről az egyik Darwin díjas jut eszembe, amikor a srác egy könyvet tartott a mellkasa elé, hogy az majd megállítja a golyót, amit a barátnője lőtt ki egy Desert Eagle pisztolyból... ami az acéllemezen is átment volna :)

2018. júl. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!