Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik számotokra azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik számotokra azok a dolgok/tulajdonságok ami miatt egy egyébként számotokra szimpatikus férfival nem jöttök össze?

Figyelt kérdés

Szóval megismertek egy férfit aki megfelelne külsőre/belsőre az elvárásaitoknak és mi az ami miatt még ennek ellenére nem szeretnetek vele talalkozi? Gondolok itt szenvedélyekre, hobbyira, életvitelre, esetleg munkára?

Vehetjük fordítva és írhatnak fiúk is!😊


Akinek nem tesztszik kérem ne irjon, hogy mi közünk hozzá, ha így gondolja nem baj nem kötelező!

Mindössze azért vagyok kívancsi mert én már sok embertől megkaptam, hogy dohányzok és motorozok és ezt náluk kizáró ok!


2018. júl. 6. 10:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

- Eltérő elképzelések, tervek a jövőről (én akarok házasságot, és csak úgy vágok bele kapcsolatba, hogy komolyan gondolom és hosszú távra tervezek, szóval hiába szimpatikus valaki, ha házasságellenes vagy laza kapcsolatot keres, akkor ki van zárva, vagy ha pl neki minden vágya kiköltözni NYC-be, miközben én idehaza maradnék és minél nyugisabb, természetközelibb helyen szeretnék élni)

- Komolyabb függőség (értsd: drogfüggőség, alkoholfüggőség, videojáték-függőség, szerencsejáték, vásárlás, akármi, ha tényleg rá van kattanva, az bármiből gáz)

- Dohányzás (ezt külön veszem, mert ezt még a legkisebb mértékben, alkalmanként se bírom elviselni, hányingerem lesz a szagától egyszerűen)

- Durva önbizalomhiány (főleg, ha a következő ponttal társul)

- Felajánlott segítség elutasítása & segítségkérésre való képtelenség

- Érzelmi szorulás, bizalomra, megnyílásra való képtelenség

- Agyatlan vadállat módra közlekedés motorral/kocsival

- Rusnya "tuning" kotla, vagy széthullófélben levő életveszélyes rozsdakupac kocsi birtoklása, azzal való közlekedés

- Bármi önmagára és/vagy másokra veszélyes, idegesítő, zavaró hobbi

- Szemetelés

- Túlzott nyomulás

- Távolság (az számít nekem nagy távolságnak, ha nem megoldható, hogy hirtelen jött ötlettől vezérelve MAX másnap megoldható legyen a spontán találkozás)

- Katona

- Karrierista, nagyon kevés szabadidő

- Böllér, vágóhídi munkás, állatkísérletekben működik közre / dolgozik (nem, nem vagyok vérpetás, sőt, vega se, de nálam ezek a munkák nem férnek bele)

- Belefér neki a párkapcsolaton kívüli szex

- Kreténségekben hisz (háttérhatalmak, csodagyógymódok, ezotéria, laposföld, szcientológia, és a többi moslék)

- Otthon dolgozó méhész - szép szakma, semmi bajom vele ha nem otthon csinálja, de rettegek a méhektől :D

- Makacs, "csakazérismegcsinálom" ezermester típus (akkor se hív szakembert, ha az élete múlna rajta)

- Tisztaságmániás, vagy nagyon hanyag

- Rugalmatlan (most főleg életmódra gondolok, pl összeköltözéskor vitázik ha bármit változtatnék a megszokott dolgain)

- Nagyságrendekkel eltér a fizetésünk

2018. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

Unalmas már, hogy ennyi kérdés van állandó jelleggel erről.

"nők, milyen pasik jönnek be?" "nők, milyen dolgokat tartotok ismerkedésnél kizáró oknak?"

Kívülről fújjuk már mint pap a bibliát. Az pedig megint más kérdés, hogy fura mód rendre nem azt látom, hogy ilyen pasival lennének együtt amiket ide leírnak csak papíron jól néz ki. Többnyire azt látom, hogy a tinik nagyképű raj csávókkal, a huszonévesek a hercegről álmodoznak miközben a legjobban kinéző pasival átmenetileg elvannak, a harmincasok egy unott arcú muksóval, a negyvenesek és felette, egy félalkoholista kocsmatöltelékkel vannak együtt.

2018. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#16

#17

Kérlek, fejtsd ki, hogy miért. Miért kellene olyannal összejönnöm, akivel előre borítékolhatóan halálra van ítélve a kapcsolat? Kinek lenne az jó? Vagy miért kellene olyannal összejönnöm, aki taszít, aki bajba sodor másokat?

Mi a problémád tulajdonképpen?

2018. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert én pl. meg tudom indokolni minden pontját annak, amit írtam.

- Eltérő elképzelések, tervek a jövőről: előre tudható, hogy szakítás lesz a vége, kár lenne egymás idejét húzni

- Komolyabb függőség: ki akarna komoly függővel együtt élni? Lerombolja az életet, a személyiséget, és az emberi kapcsolatokat.

- Dohányzás: lsd előző pont, plusz nem értem, az illetőnek miért lenne olyan jó, ha lehánynám

- Durva önbizalomhiány: voltam együtt ilyen pasival, működésképtelen egy ilyen kapcsolat, egyre csak hatványozódnak a problémák

- Felajánlott segítség elutasítása & segítségkérésre való képtelenség: alapból nem bírom az ilyen embereket, és úgy érzem, nem is való nekik szorosabb emberi kapcsolat, max hasonló mentalitású emberrel, amilyen én meg nem vagyok

- Érzelmi szorulás, bizalomra, megnyílásra való képtelenség: így hogy akarna bárki bizalmi alapokon nyugvó, őszinte párkapcsolatot?

- Agyatlan vadállat módra közlekedés motorral/kocsival: nem szeretném, hogy megöljön/megnyomorítson másokat vagy saját magát

- Rusnya "tuning" kotla, vagy széthullófélben levő életveszélyes rozsdakupac kocsi birtoklása, azzal való közlekedés: tükröz egy értelmi, igényességi színvonalat, ízlés(telensége)t, és nemtörődömséget + veszélyes is

- Bármi önmagára és/vagy másokra veszélyes, idegesítő, zavaró hobbi: nem bírom a tahókat

- Szemetelés: ismét csak nem bírom a tahókat

- Túlzott nyomulás: ismét csak nem bírom a tahókat

- Távolság: ha valakivel chatelgetni akarok, arra nem kell "kapcsolat", arra elég bármelyik random haverom

- Katona: nem fér bele az értékrendembe, valószínűleg ő se nagyon komálna engem, így egyikünk se veszít sokat

- Karrierista, nagyon kevés szabadidő: apám ilyen volt, soha többé nem akarok egy családban lenni ilyen mentalitású emberrel

- Böllér, vágóhídi munkás, állatkísérletekben működik közre / dolgozik: ehhez írtam indoklást

- Belefér neki a párkapcsolaton kívüli szex: egész egyszerűen eltér a gondolkozásunk, felfogásunk, értékrendünk, teljesen mást jelent számunkra a kapcsolat és a szexualitás

- Kreténségekben hisz: nem szeretem a buta, hiszékeny embereket, és azokat se, akik szánt szándékkal tagadnak tényeket

- Otthon dolgozó méhész: írtam indoklást

- Makacs, "csakazérismegcsinálom" ezermester típus: volt a családban ilyen, nagyon irritáló, és veszélyes is tud lenni önmagára nézve

- Tisztaságmániás, vagy nagyon hanyag: nem akarok folytonos veszekedést

- Rugalmatlan: nem tudom, ehhez kell-e magyarázat, ilyen emberrel miért nem jó együtt élni

- Nagyságrendekkel eltér a fizetésünk: csak feszültséget szül


Szóval tudnál esetleg te is indoklást írni, hogy MIÉRT kellene összejönnöm olyan emberrel, akire igaz ezek közül bármelyik?

2018. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha vegetáriánus vagy vegán lenne, az nálam már nem lenne jó előjel, mert jártam már rosszul vega muksóval.


Ha kiderülne, hogy valami szélsőséges ideológiának hódol-hungarizmus, neo nácizmus,stb.-, akkor kuka lenne.


Ha olyan lenne a helyesírása, hogy kb. írni nem tudna.



Külsőre maximum a klasszikus igénytelenség-zsíros, loncsos haj, ápolatlan arc,stb.-, ami végképp kizáró ok lenne a találkozásra.

2018. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
9%

> A legtobb fiu buta es egyszeru. Ketbites. Null logika


A bit az információ legkisebb egysége, két lehetségesből egy értéke lehet. Azokra az emberekre mondják, akik fekete-fehéren látják a világot, hogy egybites. Mert csak dichotómiában képesek gondolkodni.

A kétbites valami felturbózott verzió lehet, lol

2018. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#24 Te ez nagyon érdekes de ilyenről még nem hallottam!

De mondtam amúgy akinek nem tetszik ne írjon! Egy egyszerű kérdés volt mert kiváncsi voltam, hogy a nők többségét a férfi milyen tulajdonsága/életvitele taszítja!


A többieknek meg köszönöm!

2018. júl. 6. 12:45
 18/26 anonim ***** válasza:

Nálam a távkapcsolat vagy az ezzel járó szakmák (pl katona, rendőr) ami kizáró ok.


A dohányzásra sokáig azt mondtam hogy nem, most sem vonzó számomra de kismértékben eltudom fogadni (ilyen férfivel ismerkedem)


Számomra a gyűlölködés ami nagyon kizáró. Nincs annál kiábrándítóbb amikor egy ember megalapozatlan sztereotípiákon alapuló mocskolódásba kezd.


Olyanra is nemet mondanék aki korábban csalta a párját vagy megütötte/verte azt.

2018. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

(most tényleg csak az apróságokról fogok írni, mert ha arról van szó, hogy külsőre-belsőre tényleg megfelelne, akkor nyilván nem ilyenekről van szó, hogy buta, igénytelen, anyu pici fia, fetisiszta, alvilági emberekkel barátkozik stb.)


- cigi (rosszul vagyok a szagától)

- lánckávézó (nagyon utálom a kávét, de még a szagát is...)

- közeli ismerősömmel együtt volt előttem

2018. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
ja, és távkapcsolat nálam is kizáró ok (legalábbis kapcsolat kezdetén, de hosszabb távon komoly kapcsolat közepén is)
2018. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!