Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm magam emiatt. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm magam emiatt. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
3 éve van párom akit szeretek. Tegnap este elmentünk a barátnőimmel bulizni. Odajött hozzám egy nagyon helyes srác, beszélgettünk, jófej volt. Próbáltam vele semleges lenni, mert hát van párom.. De egyszerűen nem tudom magamban elnyomni azt az érzést, hogy jól esnek az ilyen közeledések és hogy vonzódtam a sráchoz. Beszélgettünk úgy kb 1 órát, aztán ő is ment tovább a haverjaival én is a barátnőimmel. Közben megfordult a fejemben, hogy milyen lett volna, ha elkezdek vele flörtölni, milyen lehet az ágyban. És emiatt most nagyon bűntudatom van, szörnyű embernek érzem magam
2018. júl. 7. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Még sok ilyen helyzet előfordulhat. Nem léptél félre, még ha egyedülállóként adtál volna esélyt neki.

A kulcs ott van, hogy ő jött oda hozzád, nem te kerested a lehetőséget. Legalábbis a leírásod alapján.

2018. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A tett és a vágy és külön dolog. Ösztöneink vannak, de tudunk nemet mondani neki. Ne érezd rosszul magad, amíg nem csinálsz hülyeséget.
2018. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Ez azt jelenti, hogy nem szereted elegge a parod. Legalabbis annyira nem, hogy huseges maradj hozza. Most meg ment. De legkozelebb....?

Szerintem gondolkodj el ezen. Igenyled a hatasokat, hogy kerdezzenek, hogy erdeklodjenek irantad....szerintem szakitanid kellene es elni meg egy darabig, kielni magad. Mert igy csak a parodnak okozol rosszat.

2018. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus tini problémák. A pároddal előbb utóbb vége lesz. Néhány másikat kipróbálsz majd az ilyen bulikból, munkahelyről stb. Aztán pár év múlva lenyugszol, miután úgy érzed, hogy eleget kipróbáltál a kíváncsiságod miatt és megpróbálsz összeállni valakivel, aki feleségül vesz, gyereket csinál és megalapozza idős korotokra a családi hátteret.
2018. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Megfordult a fejedben. Előfordul! De nem léptél félre, nem r*b@ncoskodtál! Hűséges maradtál, még a szégyenérzeted is működik, csupán a gondolattól! Teljesen normális kiegyensúlyozott lelkivilágú lány vagy. Volt egy kísértés, de te tartással válaszoltál! Szerencsés a barátod, hogy olyan hűséges nő van mellette mint amilyen te vagy! Ez nagy érték a mai műanyag emberek világába.
2018. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem vagyok már tini egyébként
2018. júl. 7. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Születési éved szerint lehet, hogy nem vagy már tini, de valahogy mégiscsak megszületett ez a kérdés.
2018. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell lefeküdni mással,hogy megcsald a párod,az érzelmi megcsalás is megcsalásnak számít.
2018. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Utolso. Mint latod, itt gyakorin nem szamit annak. Sot, eddig csak te vetetted fel az erzelmi megcsalast. Szoval itt nem is ismerik ezt a dolgot. A kerdezo meg most jol erzi magat, biztonsagban, hogy o igenis ellen tudott allni, o igenis eros jellemmel, kitarto szellemel megaldott no es az itteni valaszok, amik kb csak felnyalasok, megerositik ot abban, hogy o igenis egy eros no, aki megingathatatlan, kemeny mint a beton, es vele lehet tervezni kozos, hosszu jovot, mert huseges es kitarto.


Lehet lepontozni.

2018. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem belefer

Velem is volt ilyesmi, megse megcsalas

Esetleg mondd el a parodnak

2018. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!