Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy alakuló, 3 hónapos kapcsolat, én vagyok a nő. Egy akkoriban legjobbnak mondható barátnőm hozott össze minket, legalábbis általa találkoztunk. A párom és a barátnőm amolyan szomszédi alapon járogattak időnként össze kávézni, cigizni. Közben megromlott a barátnővel a viszonyom, történt egy s más, de az tette fel a pontot az i-re, hogy azzal vádolt, féltékeny vagyok rá. Addig a pontig egyáltalán nem voltam az, úgy voltam vele, hogy előttem is jóban voltak, nehogymár miattam ne legyenek. Mindezt annak ellenére, hogy én a kapcsolat elején az összes félelmemet, bizonytalanságomat megbeszéltem vele ( pl. Hogy nem keres eleget a párom, nincs sok közös programunk, stb, nála idővel ez jó irányba alakult), és ő folyton a páromról beszélt, hogy milyen jókat beszélgetnek, tudott egy csomó olyan sztorit, amit én nem. Ez nekem rosszul esett, de nem foglalkoztam vele.

Most viszont ez a barátnő egyre többet hívja át a páromat, mióta megromlott a barátságunk. Engem ez elkezdett zavarni, szerintem direkt akar engem idegesíteni. Nem akarok hisztis hárpia lenni, féltékenykedni, de nem tudom kiverni a fejemből, hogy miért lett hirtelen ekkora az érdeklődés. (Mellesleg egy manipulatív, játszmázó nőről van szó)

Szerintetek hogyan álljak ehhez hozzá? Van okom aggódni?


2018. máj. 4. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dühítő a barátnőd is, de a párod is elég érdekes, hogy átmászkál egy nőhöz, aki nem a barátnője.

Főleg, hogy ez téged idegesít, ha valakinek van egy párja, szerintem alap, hogy jól érezze magát a kapcsolatban, és ne gyomorgörccsel éljen.

Beszélj a pároddal, és ez nem hárpiáskodás, teljesen jogos.

2018. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a " barátnőt" hagynám a fenébe, ugyanis aligha tudnátok dűlőre jutni bá viszonyotok miatt...DE: mi a pároddal? Mond el neki, hogy ez zavar, szerintem ő a kulcskérdés ebben a szituációban. Ha fontos vagy neki, csak tesz valamit...
2018. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki hogy zavar, de ő azt sem igazán érti, hogy miért nem akarok már barátkozni, mert hát olyan jófej a csaj, el sem tudja képzelni, hogy én már átlátok ezen a szitán.

Volt egyszer egy beszélgetésünk, ahol arról beszélt, hogy vannak lányok, akikkel talál a szó, jófejek, de mint nő nem jönnek be, ez a friendzone kategória, és szerinte ezzel semmi gond nincs. Ő az én fiúhaverjaimra nem féltékeny, de nem is járok át napi szinten kávézgatni.

A másik félelmem, hogy megpróbál befeketíteni a “barátnőm” a párom előtt, betenni a bogarat a fülébe. Látok esélyt erre,mert mint mondtam, nagyon jól manipulálja az embereket.

Attól tartok, ha szóba hozom, akkor megbeszélik majd, hogy le akarom építeni a barátságukat, holott az már előttem is megvolt.

2018. máj. 4. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Pipa, minket írtál le az exemmel :D


9 hónappal a megsűrűsödött találkák és csetelgetések után kidobtam a francba, a barátnőmmel pedig teljesen megszakítottam a kapcsolatot.


Ez nem fog változni, és nyugi, hamarosan elszedi a csávót, ne várd meg!

2018. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és tökmindegy mit teszel.


Én mikor szóltam a volt barátomnak, hogy vigyázzon a csajjal, mert mindenkit csalt régen meg manipulatív és hazug, akkor legyintett rá, majd végül azt kerekítették ki, hogy én féltékeny vagyok! a barátságukra. Valahol itt lett marhára elegem belőlük.


Egyébként eltelt három év a szakítás óta.

- ők nem jöttek össze, mert a csaj csak hülyítette, az életben nem kellett neki a volt barátom

- közben házas egy normális sráccal, akit épp eddig még nem bxott át

- az exem meg azóta is egyedül van

Két szék között a pad alá esett, de így járt, csak röhögni tudok rajta, olyan szánalmas :)

2018. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, én meg 2 éve együtt vagyok (1,5 éve nála lakok) a kedvesemmel, akinél egyenesebb és őszintébb embert nem ismerek.
2018. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!