Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik stílus jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik stílus jön be nektek a visszahúzódó csendes, vagy a fecsegő, csacsogó, magukat exponáló csajok?

Figyelt kérdés

egy társaságban melyik típus kelti fel jobban az érdeklődéseteket és miért?


Én nem tudok beszélgetni akármiről, akárkivel, akármikor, csak tudományos baromságokról, arról ami érdekel, ezért általában csöndben maradok, mert nem untatom ezzel barátaimat. ezért így társaságban nehezen oldódom fel, a nagy dumámmal a fiúk figyelmét sem tudom felkelteni, mert ahogyan észrevettem a fecsegő csajokat szeretik... ráadásul nem kérem el mindenkitől a piás poharát, hogy igyak belőle... szóval szerintem olyan megközelíthetetlennek látnak... MIt tegyek, mit változtassak? és melyik típusú lány tetszik?


2010. jún. 18. 08:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

,,Lycacon aranyköpései, Köszönjük."


Na már mi a problémád?


Lycaon

2010. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Add önmagadat!!!!! ADD ÖNMAGADAT!!! MENJ EL AZ ECHO TÉVÉBE JÓSNAK ÉS ADD ÖNMAGADAT!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Hosszútávon az általad felvázolt stílussal járhatsz jobban. A Te helyzetedben az lehet a gond,hogy rossz a társaság megválasztása.A tudományos baromságok meg engem is érdekelnek:)
2010. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

a fecsegő csajok azzal kompenzálják az agyi hiányosságaikat, hogy fecsegnek :)

persze itt is vannak kivételek, de általában a sok beszéd mögött kevés tartalom van.

milyen "tudományos baromságok" érdekelnek?

ha van közte scifi és űrhajó, akkor azonnal feleségül veszlek! :D

2010. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha te színészkedni akarsz mindenki előtt, akkor csináld, nem hat meg, de úgyis belefáradsz egy idő után. Amúgy meg túl korán van még nekem ahhoz, hogy lesüllyedjek a te szellemi szintedre, így nem megyek bele egy újabb értelmetlen vitába, sorry. Írj, gondolj, amit akarsz.


Lycaon

2010. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Lcycacacacon a művésznévvel rendelkező művész. Köszönöm szépen hogy a semmitnemmondó szövegeiddel akarsz megváltoztatni és ... nem tom mit csinálni. Köszönöm!


Lycopcion fan.

2010. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igazából szarok rád! :-P


Lycaon

2010. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17 még belefér neked?

17F

2010. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azért válaszolgatsz mi, sok puszi anyunak! Lycacon, szúrnálak!
2010. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Szia! Én is ilyen vagyok! Nálam ez úgy szokott lenni, h a külsőmmel hívom fel a figyelmet és ha egy fiúnak megtetszem akkor odajön hozzám beszélgetni és mivel csak velem beszél, érdeklődik irántam így eltudok beszélgetni bárkivel. Szóval ne aggódj ez miatt, szerintem nem kell változtatnod semmin. Tudod a külső megfog a belső megtart és ez tényleg így van.


19/L

2010. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!