Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik stílus jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik stílus jön be nektek a visszahúzódó csendes, vagy a fecsegő, csacsogó, magukat exponáló csajok?

Figyelt kérdés

egy társaságban melyik típus kelti fel jobban az érdeklődéseteket és miért?


Én nem tudok beszélgetni akármiről, akárkivel, akármikor, csak tudományos baromságokról, arról ami érdekel, ezért általában csöndben maradok, mert nem untatom ezzel barátaimat. ezért így társaságban nehezen oldódom fel, a nagy dumámmal a fiúk figyelmét sem tudom felkelteni, mert ahogyan észrevettem a fecsegő csajokat szeretik... ráadásul nem kérem el mindenkitől a piás poharát, hogy igyak belőle... szóval szerintem olyan megközelíthetetlennek látnak... MIt tegyek, mit változtassak? és melyik típusú lány tetszik?


2010. jún. 18. 08:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Milyen tudományos baromságokról szeretsz beszélni? Azt megértem ha a lánybarátaidat untatnád ezekkel, de szerintem pár fiú kapó rá, és el lehet velük beszélgetni ilyen dolgokról. :)

Egyébként a fecsegő csacsogó lányok a figyelmet keltik fel inkább, az érdeklődést számomra nem annyira. Egy csendes lány sokkal érdekesebb lehet mint egy nagyon feloldódott ráadásul piás hölgyemény.

2010. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek a "tudományos baromságok", csak a legtöbb lány nem vevő erre. :)


Woozie

2010. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Jules10 ***** válasza:
Jelezném, hogy szeretek "tudományos baromságokról" beszélgetni! ;)
2010. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

hát, a fecsegők általában nem az intelligenciájukról híresek, inkább csak zöldségeket beszélnek és az Engem határozottan untat, ellentétben a "tudományos baromságokról" :) hidd el, sok értelmes pasi van, akik szintén értelmes lányokat keresnek, csak nehezen találnak. szerintem is arról van szó, hogy nem az ideális társaságban vagy. Én alig találtam a környezetemben értelmes lányt, csak elvétve. sokkal érdekesebbek számomra, lehet velük filozofálni és komoly dolgokról beszélni úgy, hogy közben simán lehet poénkodni. barátnőm is ezért tetszett meg :) nagyon értelmes, sokkal másabb, sokkal egyedibb.


szóval nem kell magadon változtatnod, csupán megfelelő társaságot kell keresned. vagy pedig csak nagyra nyitott szemekkel kell járnod :)

2010. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A csacsogóktól mentsen meg engem az Isten. Iszonyú fejfájást okoznak és a vérnyomásom is az egekbe szökik.

21F

2010. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
megsúgom az én barátom mielőtt összejöttünk, az összes csacsogó bnőmmet hecclgette, szórakoztatta, imádta őket nézni, itta a hülyeségeket tőlük, és mégis én a sarokban ücsörgő csendes lány lettem a bnője ;)
2010. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!