Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki (szánalmas, lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki (szánalmas, lúzer stb. ) az a 30 éves férfi, aki még a szüleinél lakik, és miért nem ciki ha egy nő lakik még a szűlőkkel 30 évesen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 11:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs komoly kapcsolata, szerintem nem gáz. 10000x jobban lehet gyüjtögetni így.
2018. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%

2 esetben lúzerezik az otthon lakó 30 éves ffit:

1. Ha minden szóba jöhető esetben fikázzák, akkor a válaszoló vmi pénzéhes kis r...i vagy vmi olyan fiatal nyikhaj, akinek a segge alá toltak a szülei mindent vagy kétes üzletekből lett milliomos

2. Egyéb esetben, amiből sokkal több van, CSAK akkor, ha ez átmegy mama hotelbe. Értsd ez alatt: pasika elvan, mint a befőtt, nem ad otthonra pénzt, nem csinál otthon semmi házimunkát, anyu válogatja ki a ruháit is, majdhogynem a popsiját ő törli meg, a srácnak nincs igénye elmenni, ha van nője, az alap, hogy odaköltözik és ú is ugyanúgy kiszolgálja, mint anyu, de más mindenben anyu irányítja őt.


Nők esetében meg kevesebb ilyen van. Ált. a nőktől elvárják, hogy házimunkázzanak ilyen esetben, a férfiaknak meg a popiját is kinyalják.

2018. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
52%

Azért ciki mert aki erettsegi utan munkába áll beosztott vagy közalkalmazotti pozícióba vagy frissen diplomázott egyetemistaként kap pályakezdő vagy ugyanúgy közalkalmazott fizetést mondjuk banki ügyintézőként vagy kórházi ápolóként annak 1-2 év bőven elég kellene, hogy legyen amivel összegyűjt 20-30 milliót egy saját házra, autóra.

Jah, vagy, ööö...

Lányoknak meg tudjuk milyen drágák a sminkek, kiegészítők, ruhák és azt is, hogy milyen gyakran kell a fizetésük nagy részét elkölteni a randikon vagy egyéb programokon ismerkedesnel.

Jah várj, ez is rossz unverzumba lett írva.

2018. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
74%

#10 8-as az lehet diplomás,de törölheti ki vele a bölcsész,turizmusos,kommunikációs diplomájával.


Ez kvára nem így van. Aki talpraesett, lehet bármilyen végzettsege, sikeres lesz az életben. Pl a főnököm New Yorkban kezdte egy hentesüzletben nulla angoltudással, összegyűjtött annyi pénzt, hogy itthon elvégezzen egy programozóit(mert a szülei nem tudták volna eltartani mellette), mostanra több cége van és mellette programozó. De ismerek olyat is, aki szabad bölcsészeten végzett, mégis tök jó munkája van, mert beszél nyelveket, és ismerem ennek az ellentétét is, olyan, akinek ugyan jó diplomája van, de semmire nem megy vele, mert szegény emberileg egy kis szerencsétlenség. Olyan, aki az osztály strébere volt anno, tudod, akinek hiába van esze, nem tudja feltalálni magát a világban. Szóval a végzettség egy dolog, a sikerhez ennél sokkal többminden kell.

2018. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
60%
Azért 30 éves korra össze lehet kaparni egy kis lakásra valót vagy egy kezdő tőkét, ami egy első lakáshoz elég, és még a hitelt is ki lehet fizetni 5 év alatt. Én ezt megoldottam úgy, hogy többször voltam munkanélküli és nem is kerestem degeszre magam. Csak időben kell tervezni. Nem tudom, hogy nincs igénye valakinek külön költözni a szüleitől idővel, nem kell 18 évesen, de 30 évesen sem mennek az ilyenek egymás idegeire a szüleivel? Nem cikinek mondanám, csak mivel én eleve vágytam az önállóságra és a külön költözésre, akár egyedül is, ezért én megoldottam valahogy, még ha nem is volt egyszerű. És nincs kettős mérce, mert én egy 30-as nőnél is ugyanúgy nem tartom jónak, ha indokolatlanul a szüleivel él még ennyi idősen. Az indok meg nem a pénz, mert nekem sem egyből hullott az ölembe, hanem apránként tettem félre 8 év alatt, reális indoknak tartok mondjuk valami egészségügyi problémát, ami miatt együtt kell élni.
2018. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy pasinak semmi más dolga nincs mint egzisztenciát teremteni.
2018. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
45%
Egyik sem normalis.
2018. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
38%
#3, kötelező a pasihoz menni? A csajhoz nem lehet? Ja, hogy otthon van az anyja, értem.
2018. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
48%
Annak sincs értelme hogy valaki albérletben lakjon mikor a szülőknek van saját lakásuk. Kidobott pénz az egész. Nehogy már csak úgy elszórjam a fizetésemet hogy a kis nőcim ne húzza a száját. Akinek kell a jólét az dolgozzon meg érte. Persze könnyebb a másikon élősködni és csak tátott szájjal várni a csodát.
2018. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
53%
24N vagyok és a szüleimmel élek mert havi nettó 150ftot sehol nem lehet megélni aztán azért,szerencsére max karira össze költözök a párommal aki 22F,s mindketten dolgozunk a közös jövőért,ráadásul mi az istenért kelljen egyedül élnem. Miért társítsák sokan ,hogy egyedül lakik biztos már ő maga a felnő érett ember aki magáról gondoskofik,de mi van ha egyszerűen nem lehet kifizetni ,meg baromira drága,ráadásul képtelen lennék egyedül élni mert nem bírnám ki ha nem lenne mellettem valaki akivel megbeszélhetek bármit.
2018. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!