Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki (szánalmas, lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki (szánalmas, lúzer stb. ) az a 30 éves férfi, aki még a szüleinél lakik, és miért nem ciki ha egy nő lakik még a szűlőkkel 30 évesen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 11:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

27.:Nekem hiába mondod,hogy piacképes szakma kell,mert az én szakmám piacképes.De gondolom nem olvastad végig a hozzászólásomat.Szóval nem fárasztom magam.

26. voltam

2018. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Mindkét esetben ciki.


:)

2018. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
66%

Ha az egyiknél ciki, akkor igazság szerint mindkettőnél az, hiszen a lehetőség a tanulásra és az előre jutásra mindenkinek egyformán adott.


Részemről egyébként nem érdekel, hogy otthon lakik-e a szüleinél vagy sem, csak annyit akarok látni, hogy ha nincs semmi olyan körülmény, ami visszatartja attól, hogy elköltözzön, max. a pénz (hiánya), akkor tervezzen és tegyen érte. Ha együtt leszünk, akkor nyilván közös otthont fogunk teremteni és ez részemről annyit jelent, hogy mindenki beleteszi a maga részét.

2018. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtől függetlenül gáz. Hogy miért? Mert én 30-35 évesen már be akarom "fejezni" az életem, olyan szinten hogy utánna ugyis nagyrészt a gyerekekre fogok figyelni,es családanya leszek. Viszont ezelőtt szeretnék karriert,munkát ,kalandokat és megannyi finomságot ,mint pl a siker. Namost az ,hogy te nem vagy önálló leginkább annyit bizonyít hogy ezekből nem sokat tapasztaltál. Pedig már lassan egy uj fejezet kéne ez életedbe. Lehet ennek megannyi oka,de aki pl normalisan dolgozik és szorgalmasan gyűjt,10 év alatt össze tud kapargatni pénzt egy lakásra legalabb.
2018. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!