Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki (szánalmas, lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki (szánalmas, lúzer stb. ) az a 30 éves férfi, aki még a szüleinél lakik, és miért nem ciki ha egy nő lakik még a szűlőkkel 30 évesen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 11:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%

"Annak sincs értelme hogy valaki albérletben lakjon mikor a szülőknek van saját lakásuk." - Nem, annak nincs értelme, de annak sincs értelme, hogy valakinek ott a lehetőség, hogy nem kell albérletet fizetni, és mégsem tesz félre lakásra, hogy egyszer majd elköltözzön, aztán 30 évesen kap észbe, hogy nincs semmi megtakarítása, és mégis miből gyűjtsön...

Nekem sem kellett albérletet fizetni, lakhattam a szüleimnél, más kérdés, hogy milyen áron, mert állandó volt a feszültség, rossz volt, de nyeltem, és amit tudtam, félretettem, hogy amint lehet, el tudjak költözni, 30 évesen lakást vettem nőként, falig kellett bontani a burkolatokat, hozzá kellett nyúlni a vizes blokkokhoz, a vezetékekhez, mert nagyon ramaty állapotban volt a lakás, de amint az alapok megvoltak, át is költöztem, még voltak utána munkák, még az ablakokat ki kellene cserélni, de amik maradtak, azokat már ott lakva is meg lehet oldani. Már több, mint 2 éve élek a szüleimtől külön, sokkal jobb így. Viszont nem szórtam el a pénzemet amíg velük éltem, tettem félre lakáskasszára meg más formában is, hála a lakáskasszának, csak 8 évre szóló hitelt kellett felvennem, amit 5 év alatt törlesztek (lakáskasszával - sajnos egy fillér jutalékot nem kapok, hogy ajánlgatom, csak egyszerűen jó a tapasztalatom ezzel a megtakarítási formával, ha a szüleimen múlt volna, lehet, hogy nyugdíjasan is velük élnék).

2018. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
35%
Ezt nem értem hol marad a feltétel nélküli szeretett,szerelem?ha megy a szekér jó vagyok ha nem akkor szevasz?Na ezért nem kell nekem kapcsolat...Csóri voltam anyámmal élek gáz...most is anyémékkal élek igaz elköltöztünk egy közel 80millás házba...de h ide be nem teszik a lábukat olyan nők akik nem keresnek önerőből 20évessen 1misi körül az fix.a qrvak legalább őszinték :D
2018. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
27%

"Mert egy pasinak semmi más dolga nincs mint egzisztenciát teremteni."


Mert szerinted te mondod meg, kinek mi a dolga?

2018. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
50%
Nő vagyok, és gáznak érezném, ha 30 évesen a szüleimnél laknék. Ha olyan férfit találok majd, akinél ez így van nem fog zavarni, csak ne nála legyünk, inkább nálam.
2018. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
48%
A szülők segítése jó dolog, de a lánynak is vannak szülei. Akkor ne költözzön el otthonról senki, míg a szülei ki nem halnak a házikóból?
2018. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
52%

Azt látom itt a hozzászólások között,hogy sok embernél a világ fekete és fehér.Rendben xy kiment Amerijába és összespórolta a pénzt.Ismereknolyat,aki kiment és ugyanúgy nincs semmije,mert mindene odaveszett a hurrikánban(igen ott ilyen eshetőség is van),de mondta,hogy amúgy se lett volna valami sok amit ott összeszedett.

28 éves leszek,ugyan mi párommal összeköltöztünk,de jövőre költözünk haza hozzánk,mert a szüleim elválnak és az apám egyedül maradna.

De akkor ennyi erővel én is lúzer vagyok.Van olyan ember rengeteg ebben az országban,akinek nem adatott meg a hátszél.Van akit nem tudnak támogatni a szülei,van akinek pedig rá is vannak szorulva a szülei arra,hogy segítsenek nekik.Ha leszartam volna,hogy mi van apámékkal és nem fizettem volna ki a tartozásaikat,akkor nekem is lenne lakásom 28 évesen,de nem tudnék tükörbe nézni,mert ők viszont hajléktalanok lennének.

A nők mindig elvárják az empátiát és az együttérzést,de amikor nekik kell megértőnek lenniük az ritkán jön össze.Tisztelet a kivételnek.

Gondolom sokan fognak lepontozni,mert ez nem volt hasznos válasz szerintük.

2018. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
38%

26-os igen kint sincs kolbászból a kerítés.

Pl egy mosogató,szobalány ugyanúgy semmit se fog tudni haladni az életben ha csak nem teszi magát oda.

De ha van egy piacképes végzettséged pluisz képzed magad,folyamatosan a karriereden gondolkodsz mellette meetupokra jársz tehát a magánéletet is beáldozod ilyenekre akkor aki kimegy külföldre annak nem csak kolbászból lesz a kerítés de még az élete is sínen lesz.

Ezért mondom PIACKÉPES szakma kell, nem feltétlenül diploma hanem szakma,pl: villanyszerelő,autószerelő,festő és ott rámenni olyan dolgokra amik ritkák.

Csak a magyarok elvannak maguknak kifogásokat gyártva,ha lenne ilyen munka rinyálás,sírás és kifogás gyártás háát tuti keresnének 10 misit nettóban havonta.

2018. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
23%

34%-os te naponta hányszor vered ki az IT végzettségedre?

nézz már kicsit körül, állandóan le vagy pontozva, nem lehet hogy a te készülékedben van a hiba?

azon is elcsodálkoznék, ha van olyan nő aki egyáltalán szóba áll veled, mert ilyen fröcsögő stílust kevés ember képes elviselni...

2018. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
51%

Ès kit èrdekel a lepontozàsotok.

Konkrètan nem èrdekel.

Nem èrdekel mit gondolnak rólam màsok.

Ja igen fáj az igazsàg ez a baj.

Most mondtam milyen vègzettsègek kellenek.

Tudod èn tàjèkozódom,autószerelő ismerősöm pèldàul hetekre előre be van tàblàzva a kocsik hegyekben àllnak nàla.

Ja igen ő nem kifogàsokat keresett.

De pontozzatok le nyugodtan akkor is van egy vèlemènyem akinek nem tetszik ne olvassa arrèb lehet olvasni,nem akarok senkinek megfelelni főleg nem a sok nőgyűlölő,kifogàst gyàrtó,vàltozàsra kèptelen embereknek.


Amúgy de van nő aki elvisel,sőt a nőkkel èn teljesen jól kijövök keresik a tàrsasàgom.

2018. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
51%

Igen, valóban rengeteg ember van, aki nem teheti meg, nehéz helyzetben van, és akkor most hozhatnám példának apámat, aki szülőként ugyan csapnivaló, de mélyszegénységből tört ki, mert szakemberként meg kiváló, és ő élt a képességeivel...


Lehet kifogásokat keresni, meg versenyezni, kinek mennyire rossz, kinek nehezebb. De a vicc az, hogy rám azok irigykednek legjobban, és azok csodálkoznak, hogyan is hoztam össze egyedül nőként 30 éves koromra a saját lakást, nem tették alám és nem örököltem és még az ígéret földjén sem jártam, szóval azoktól kapom meg ezt, hogy hát nekik mennyire nem megy, akik JOBB HELYZETBEN VOLTAK/VANNAK, ahhoz képest, amilyen helyzetben én összegyűjtöttem azt a pénzt a lakásomra. Tehát én rosszabb helyzetből összehoztam, míg más jobb helyzetben siránkozik, és későn kap észbe.

És igen, nekem is van ismerősöm, akinek a szülei vették, aztán kiadták albérletbe, amíg a gyerek önálló nem lett, tudok olyanról, aki örökölt, olyanról is, akire a szülei ráírták a lakást... én egyik sem vagyok. Egyszerűen csak terveztem és spóroltam, és nem 30 évesen kaptam észbe.


De én nem várom el, hogy egy férfinek legyen saját lakása, és rossz szó ez az elvárás, de jobban kijövök olyannal, akinek hozzám hasonló a pénzügyi felfogása, mint olyannal, aki nem tud előre tervezni, vagy elvan a szüleinél, mert úgy kényelmes... Nem kell saját lakás, de legyen tervben a külön költözés, legyen megtakarítás erre a célra (nekem is volt/van)... stb.

2018. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!